Спорт   • 16 березня 2018 року, 16:40696 ВІДЕО

В Ужгороді відбувся тур Чемпіонату України «Дитяча ліга» з волейболу

Черговий тур Чемпіонату України «Дитяча ліга» з волейболу серед юнаків 2004 р. н. і молодше зібрав в Ужгороді шість найсильніших команд із кількох регіонів України. Головним суддею змагань є заслужений волейболіст країни Петро Раца. Чоловік із Чернівців, у 2013 у складі збірної країни став Чемпіоном світу серед ветеранів.

На «Дитячу лігу» у СК «Юність» цього разу зібралися юні волейболісти із Тернополя, Полтави, Вінниці, Дніпра, Києва та Ужгорода.

На урочистому відкритті були присутні представники дитячих спортивних шкіл області, Національного олімпійського комітету, а також волейбольні функціонери країни. Командам-учасникам організатори передали символічні короваї, вітали спортсменів і студенти Ужгородського коледжу культури і мистецтв.

Після кількох днів змагань, ужгородська команда – серед лідерів у цьому віці. Як зазначають у закарпатській ДЮСШ, хлопці зібрані із кількох куточків  Закарпаття і фактично зігруватися доводиться просто на майданчику. В той час як, наприклад, у Києві чи Дніпрі є спеціалізовані школи-інтернати. Більше – у сюжеті.

Джерело: Ужінформ
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів