Близько 200 велосипедистів зібрав в Ужгороді Чемпіонат України з маунтенбайку

Спорт  6 квітня 2018 року, 12:56 981 ВІДЕО

Велосипеди бруду не бояться. Попри багнюку, яка утворилася на шляхах після дощів, кращі велоспортсмени України відкрили сезон професійних гонок. У Шахтинському лісі в Ужгороді, на одній із найкращих крос-кантрійних трас, уже четвертий рік поспіль проводять серію змагань Зимового чемпіонату України з велоспорту-маунтенбайку.

Турнір відбувається під егідою Міністерства молоді та спорту України. Майже 200 найсильніших велосипедистів (жінок та чоловіків) із 16 регіонів нашої держави боролися в кількох вікових групах. Цього разу Чемпіонат складався із 6 дисциплін: гонки вгору, крос-кантрі на короткому крузі, індивідуальної гонки на час, командної гонки парами та естафетних гонок.

"Щороку спостерігаємо динаміку кількості учасників. Якщо минулого року це було 160 спортсменів, цього року уже понад 190. Завжди було 5 гонок, цього року 6, – зауважив співорганізатор змагань Микола Щадей. – Ми додали – вперше в Україні – парну гонку. Вона нова, свого роду експериментальна. Погодні умови зробили трасу мокрою, болотистою, цим зробили гонки видовищними".

Джерело: Ужінформ
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0