Спорт   • 25 червня 2018 року, 12:191283

У Рахові розіграли Кубок Рахівського району з футболу

23 та 24 червня у Рахові зустрілись вісім юнацьких та вісім дорослих футбольних команд, щоб розіграти Кубок району. Турнір проходить у Рахові щорічно за сприяння народного депутата України Василя Петьовки.

Перед початком змагань голова районної футбольної федерації Сергій Штадлер зачитав основні положення про розіграш Кубка і ознайомив учасників з правилами гри.

Футбольні змагання проходили у два етапи. На полі упродовж двох днів точилася справжня запекла боротьба, адже кожна з команд всіма силами прагнула показати найкращий результат. А вболівальники активно підтримували своїх улюбленців, не шкодуючи емоцій.

У результаті, визначились призери турніру. Серед юнаків: І місце – команда м. Рахів, ІІ місце – смт. Ясіня, ІІІ місце – смт. Великий Бичків. Серед дорослих команд: І місце – ФК «Едельвейс» (с. Богдан), ІІ місце – ФК «Кваси», ІІІ місце – ФК «Луг».

Після змагань Рахівський міський голова Віктор Медвідь та помічник народного депутата України Василя Петьовки Михайло Штефко привітали призерів та вручили медалі, кубки, грамоти і подарунки кращим командам.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів