В Ужгороді розпочався чемпіонат України із кросу

Спорт  30 жовтня 2019 року, 15:55 1360 ФОТО

Змагання із кросу проводиться в місті над Ужем вперше з часів незалежності України. Участь беруть понад 450 учасників – дорослих та юніорів, із них понад десяток учасників бойових дій на сході України, які регулярно долучаються до легкоатлетичних змагань.

Мер міста Богдан Андріїв привітав спортсменів, зокрема і військовослужбовців-захисників України. Відзначив, що за результатами цього чемпіонату України будуть сформовані команди для участі у чемпіонаті Європи. Міський голова подякував організаторам змагань, а гостям побажав приємного перебування в місті.

Читайте також:  На Закарпатті відбулися видовищні змагання

Президент Федерації легкої атлетики України Ігор Гоцул наголосив: «Нарешті велика легка атлетика повертається на Закарпаття, для нас це стратегічно важливий регіон. Украй важливо, що тут розбудовується спортивна інфраструктура, дякуємо за це міській та обласній владі, дякую колегам із обласної федерації, всім причетним до того, щоб цей чемпіонат відбувся і саме на трасі, яка відповідає всім європейським стандартам. Бачу, що поруч із трасою – красень-стадіон, ми вже говорили з керівництвом обласної Федерації про стратегію, що тут проводити. Планів багато».

Змагання триватимуть і завтра, вони проходять за підтримки міністерства культури, молоді та спорту України, Федерації легкої атлетики, Закарпатської ОДА, Ужгородської міської ради, Федерації легкої атлетики Закарпаття.

Нагадаємо, нещодавно в Ужгороді завершився чемпіонат України з художньої гімнастики.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0