Юні закарпатські каратисти привезли медалі із Дніпра

Спорт  15 листопада 2019 року, 09:38 1169 ФОТО

Національний Кубок України за версією карате WKC відбувся у Дніпрі. Найкращі юні каратисти з всієї України з’їхалися, щоб позмагатися за високі нагороди та показати свою майстерність. У цих масштабних змаганнях взяли участь спортсмени з 14 областей віком від 6 до 18 і старше років.

Організатором змагань виступило Міністерство молоді та спорту України спільно з Українською  національною конфедерацією карате. Закарпатську область на змаганнях представили учні одного з найкращих тренерів Закарпатської області – тренера вищої категорії, майстра спорту з  карате – Романа Маслигана 

Переможцем Кубку України в особистому куміте у категорії 8-9 років став Юлдашев Жавохир. Хлопець переміг всіх супротивників, перемігши у 5 колах змагань. Проекзаменувала своїх супротивниць чемпіонка Світу 2019 року з Шотокан карате (SKDUN) – Фабрицій Софія. Вона стала переможцем в категорії 14-15 років. Перемогла спортсменка і в командному куміте з Гонак Ольгою і Павлік Аліною. Дівчата зайняли перше місце в куміте 16-17 років.

Loading...

Читайте також:  Юна закарпатка стала чемпіонкою світу

Високий результат показав лідер команди Дзямко Андрій, який в особистому куміте зайняв 2 місце. В командному куміте, категорії «чоловіки 18+» (в команді з тренером-спортсменом Романом Маслиганом і Жук Олексієм) він приніс у скарбничку Закарпаття срібло.

Хороший особистий результат показав хлопець з Ракошина Хайнас Олександр. Сашко зумів завоювати срібло в особистому куміте категорії 10-11 років, пройшовши 5 кіл змагань. Тільки брак досвіду завадив спортсмену завоювати перше місце. Юнак поступився спортсмену з Києва в один бал (у додатковий час).

Дебютував на цих змаганнях найменший учасник змагань Митуля Олег. В особистих змаганнях Олег виборов бронзу, пройшовши чотири кола поєдинків. Останні нагороди завоювали: Гонак Ольга (срібло в командному куміте 14-15 років) та Бровчук Дмитро (бронза в командному куміте 12-13 років).

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0