• Мукачівка представляла Україну на чемпіонаті світу зі спортивного орієнтування

Мукачівка представляла Україну на чемпіонаті світу зі спортивного орієнтування

10-й Чемпіонат світу зі спортивного орієнтування на гірських велосипедах розпочався 20 серпня в угорському місті Веспрем. У першому номері програми, кваліфікаційних заїздах на довгі дистанції, взяли...

10-й Чемпіонат світу зі спортивного орієнтування на гірських велосипедах розпочався 20 серпня в угорському місті Веспрем. У першому номері програми, кваліфікаційних заїздах на довгі дистанції, взяли участь 100 чоловіків та 72 жінки з 28 європейських країн, а також з Австралії, Бразілії, Нової Зеланції, Росії, США, Турції та Японії. До фінальної стадії змагань за результатами кваліфікації проходило 30 жінок та 40 чоловіків.

Успішно справилася з завданням єдина українська учасниця, котра стартувала на довгій дистанції, колишня мукачівка Анна Телякевич. 20-кілометрову трасу, яка проходила через 10 контрольних пунктів, вона подолала за 1 годину, 8 хвилин та 20 секунд і зайняла у кваліфікації 10 місце.