• На першості Ужгорода із жиму лежачи перемогли мукачівці (ФОТО)

На першості Ужгорода із жиму лежачи перемогли мукачівці (ФОТО)

26 травня в Ужгородському спорткомплексі «Юність» відбулись змагання відкритої першості міста із окремої ( і найпопулярнішої ) вправи пауерліфтингу – жиму лежачи. Участь у турнірі взяли, окрім...

Участь у турнірі взяли, окрім ужгородців, команди районів області, а також гості із Львівщини. Змагання у даній вправі бувають як зі спеціальною екіпіровкою ( так званими жимовими майками ), так і без. Певною мірою це можна поріняти зі стрибками з жердиною та без у легкій атлетиці, і тому у пауерліфтингу це два різні види програми. Вчорашні змагання якраз проходили у варіанті без спеціальної екіпіровки.

Найкращі результати у своїх категоріях показали:

до 59 кг: 1-е місце - Лейвой Олександр 110 кг, 2-е місце 97.5 кг - Петришин Сергій і третій із результатом 87.5 кг Данканич Павло

До 66 кг: 1) Жінчин Назар 130 кг 2) Тетеуца Віталій 120 кг, і з таким самим результатом, але трохи більшою власною вагою третім став Мякушко Олександр

До 74: 1) Криса Євген 165 кг 2) Сметанський Ігор 157,5 кг 3) Данилов Вячеслав 145 кг

До 83: 1) Захаров Євген 172.5 кг 2) Шляхта Олександр 170 кг 3) Пилипенко Юрій 160 кг

До 93: 1) Микуланинець Ернест 180 кг, 2) Миголинець Юрій 175 кг, 3) Форкош Владислав 165 кг

До 105: 1) Маєвський Василь 215 кг, 2) Мосій Ігор 180 кг, 3) Лемак Федір 172.5 кг. До речі, Федір в цьому році закінчує середню школу.

До 120: 1) Дрогобецький Іван 210 кг, 2) Ситар Ярослав 170 кг, 3) Прозор Євген 155 кг

Понад 120 кг: 1-ше місце - Жеребак Євген 255 кг, 2-е Невзоров Михайло 200 кг, 3-є - Новінкін Віктор 192.5 кг

Також були відзначені окремими кубками спортсмени, що показали найвищий абсолютний результат у загальному заліку, та окремо серед ветеранів, старших за 40 років. Це, відповідно, Євген Жеребак із результатом 255 кг, та Дрогобецький Іван із результатом 210 кілограмів.

У командному заліку перше місце посіла команда Мукачево 1, друге – за ужгородцями, третє – Мукачево 2.

Також приємно відзначити, що двоє із організаторів змагань – Євген Прозор та Іван Дрогобецький – стали їх призером та чемпіоном відповідно.