• "Минай" виграв Першу лігу і в наступному сезоні виступатиме в еліті українського футболу

Ще два роки тому закарпатська команда грала в чемпіонаті області. А вчора, 13 серпня, команда вийшла у Прем’єр-лігу.

Для цього треба було провести неповторний, виснажливий та надзвичайний рік у Першій лізі. В дебютному же сезоні закарпатська команда зуміла продемонструвала дивовижний результат. І цілком заслужила медалі Першої ліги та вихід у найвищий дивізіон України, – пише пресслужба "Минаю".

В останньому матчі сезону закарпатці здолали "Волинь". З перших же хвилин команда почала атакувати. Стасюк, Пиняшко загрожували воротам суперників після класних розіграшів команди, але, на жаль,  вразити ворота не вийшло. Не вистачало останнього точного удару.

Він вийшов у Андрія Ткачука. Його дальній постріл на 30-ій хвилині приніс успіх команді. Метрів з 25 він він завдав удар з-за меж штрафної і потрапив у дальній кут – 1:0.

В другому таймі минайцям вдалося бути не менш агресивними. Хоч і суперник розумів, що у них 45 хвилин для вирішення своєї задачі. Проте закарпатці не дозволяли їм  зробити те, заради чого вони приїхали.

Таким чином у наступному сезоні закарпатці гратимуть в еліті українського футболу.