В Ужгороді на дводенному етно-фестивалі виступлять кілька відомих гуртів та знаменитий співак

25-26 липня на території Закарпатського музею народної архітектури та побуту (Ужгородського скансену) відбудеться дводенний етно-культурний фестиваль «Цвіт Папороті».
Захід пройде вже вдруге та збере поціновувачів українських традицій, народної музики, ремесел і закарпатської гастрономії.
Як зазначено на сторінці "Туристичний бренд Закарпаття" у соцмережі Facebook, на гостей фестивалю чекає насичена програма. Будуть виступи фольклорних колективів, театралізовані дійства, традиційні закарпатські гуляння, майстер-класи від народних майстрів, а також ярмарок ремесел.
Окремою родзинкою стане гастрономічна зона, де свою продукцію представлять місцеві крафтові виробники.
Музичну програму фестивалю очолять відомі українські гурти «Пиріг і Батіг» та «Рокаш». Також перед відвідувачами виступить легендарний український співак Іван Попович.
Нагадаємо, в Ужгороді на початку серпня відбудеться фестиваль «Кіно сусідів».