• Головна
  • Життя
  • В Ужгороді втретє за півроку підвищили вартість проїзду в автобусах

В Ужгороді втретє за півроку підвищили вартість проїзду в автобусах

В Ужгороді втретє за півроку підвищили вартість проїзду в автобусах
Фото: із соцмережі Фейсбук

Спосіб оплати надалі не впливатиме на ціну квитка для містян.

У п’ятницю в Ужгороді відбулося позачергове засідання виконавчого комітету. Там схвалили підвищення вартості проїзду в міських автобусах, інформує Ужгородська міська рада.

Відтепер за поїздку треба викласти 23 грн. Вартість квитка не залежатиме від способу оплати — готівкою чи карткою.

«Встановити тариф на послуги з перевезення пасажирів автомобільним транспортом у м. Ужгород в автобусах, що працюють у звичайному режимі руху, в розмірі 23 грн», — ідеться в рішенні виконкому.

Із грудня 2025 року оплата проїзду в громадському транспорті обласного центру з використанням валідатора складала 18 грн. У квітні вартість зросла до 20 грн. Тим часом паперовий квиток ще відтоді коштував ті ж 23 грн.

До слова, Ужгород опинився серед міст-аутсайдерів рейтингу безбар’єрності.