В Ужгороді втретє за півроку підвищили вартість проїзду в автобусах

Спосіб оплати надалі не впливатиме на ціну квитка для містян.
У п’ятницю в Ужгороді відбулося позачергове засідання виконавчого комітету. Там схвалили підвищення вартості проїзду в міських автобусах, інформує Ужгородська міська рада.
Відтепер за поїздку треба викласти 23 грн. Вартість квитка не залежатиме від способу оплати — готівкою чи карткою.
«Встановити тариф на послуги з перевезення пасажирів автомобільним транспортом у м. Ужгород в автобусах, що працюють у звичайному режимі руху, в розмірі 23 грн», — ідеться в рішенні виконкому.
Із грудня 2025 року оплата проїзду в громадському транспорті обласного центру з використанням валідатора складала 18 грн. У квітні вартість зросла до 20 грн. Тим часом паперовий квиток ще відтоді коштував ті ж 23 грн.
До слова, Ужгород опинився серед міст-аутсайдерів рейтингу безбар’єрності.