Чоловік, який працював вчителем на Закарпатті, вбив матір і 2 тижні мешкав із трупом

Кримінал  24 вересня 2021 року, 11:06 4727 ВІДЕО

Чоловік, який працював вчителем на Закарпатті, вбив власну матір, а після цього два тижні мешкав пліч-о-пліч з тілом бідолашної. Страшно подумати, чим би завершилася ця історія, якби сусіди не забили на сполох.

Аби потрапити до квартири душогуба, людям разом із поліцією довелося розробити цілу операцію, а те, що вони побачили всередині буквально не вкладається в голові.

Читайте також:  "Слідство ведуть екстрасенси": на Закарпатті розслідуватимуть резонансне вбивство

Вбивство чоловік скоїв на Львівщині, у своїй квартирі. Його мама все життя працювала вчителькою і виховала сина вундеркіндом. Олег на відмінно закінчив і школу, й університет.

Хлопцеві всі навколо передрікали велике майбутнє знаного біолога. Та Олег дуже змінився, коли повернувся із Закарпаття, де працював вчителем. Спершу сусіди помітили за чоловіком легкі дивацтва. Зодом зрозуміли, що він втрачає глузд.

Мати ж 20 років приховувала хворобу сина від чужих очей, а Олег став некерованим. Вчитель відверто зізнавався, що бачить демонів і чує голоси. Більше про морошне вбивство у родині педагогів – у сюжеті "Надзвичайних новин".

Нагадаємо, закарпатець запросив жінку знайомитись із батьками. Але все закінчилось кривавим вбивством.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0