"Слідство ведуть екстрасенси": на Закарпатті розслідуватимуть резонансне вбивство

Життя  14 квітня 2021 року, 15:50 51541

В одне із міст Закарпаття приїхала знімальна група телеканалу СТБ та відомі екстрасенси країни – учасники проекту "Слідство ведуть екстрасенси".  Як повідомляє у соцмережах закарпатський активіст Сергій Волошин, приїхали вони у Виноградів.

Експертами програми "Слідство ведуть екстрасенси" є переможці "Битви екстрасенсів" та фаворити минулих сезонів: Олена Курилова, Хаял Алекперов, Жанна Шулакова, Роман Латинін, Ілона Калдре та ін. Як зазначають на офіційному сайті телеканалу, експерти не змагаються між собою, а об’єднують свої зусилля, щоб допомогти людям.

Читайте також:  Помирають один за одним: у Мукачево приїхали екстрасенси, аби допомогти молодій жінці, яка благала про допомогу

Офіційної інформації про зйомки цього випуску на сайті телеканалу поки нема. Однак жителі Виноградова зазначають, що екстрасенси приїхали, аби розслідувати справу про зникнення та вбивство 29-річного жителя міста – Василя Гоблика.

Зазначимо, що Василь Гоблик зник безвісти за дивних обставин у травні 2020 року. Через кілька днів після зникнення стало відомо, що його жорстоко побили, вивезли і непритомного покинули на березі річки. У Виноградові впродовж майже року неодноразово були акції протесту, аби винуватці розповіли, де тіло Василя, а також щоб їх справедливо покарали. 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 4
Наталія 17.04.2021, 07:55
Так горе це велике,але по молитвам почаїва та інших монахів і в першу чергу по своїм молитвам знайдеться хто це зробив,іде великий піст,не набирайтеся ще більше гріха
Іван 14.04.2021, 21:17
Скорше дайте на молитву в монастир та Почаївську лавру,більше толку буде.Повірте,стикався з духовними проблемами і великими і лише монахи Почаївської лаври реально помагали.Пише в священному письмі,не звертайтеся до магів та екстрасенсі,бо ще в більший гріх впадете,з якого ще важче буде вибратися.
Бвм 14.04.2021, 16:40
Та най кашпіровського рокличуть
Галина 14.04.2021, 16:05
На них остання надія. Бо на виноградівську продажну поліцію вже давно ніхто не сподівається!