Кримінал   • 7 грудня 2018 року, 14:011109

На Закарпатті підприємець потрапив у халепу

На Закарпатті підприємець ухилився від сплати понад 2,7 мільйонів гривень податків

Завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно фізичної особи-підприємця, який займається діяльністю у сфері оптової торгівлі лісопродукцією і ухилився від сплати понад 2,7 млн грн податків.

Встановлено, що підозрюваний за період 2014-2016 років, не зареєструвався у якості платника податку на додану вартість, не подавав податкові декларації з ПДВ до податкової інспекції, а свої фінансово-господарських операції з іншими суб’єктами господарювання по бухгалтерському та податковому обліках не відображав. Таким чином, як зазначили у прес-службі прокуратури Закарпатської області, він умисно ухилився від сплати податків на суму більше 2,7 млн. грн.

Читайте також:  Закарпатський підприємець заплатив майже півтора мільйона гривень за бухгалтерські махінації

Податковою міліцією ГУ ДФС у Закарпатській області, приватному підприємцю оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого. ч.2 ст.212 КК України – ухилення від сплати податків у великих розмірах. Затверджено обвинувальний акт, який наразі скерований до суду для розгляду по суті.

За скоєне, підозрюваному загрожує покарання у вигляді штрафу від 2000 до 3000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Нагадаємо, мукачівцю загрожує штраф у розмірі 335 тисяч.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів