Лісівники не погоджуються зі звинуваченням прокуратури

Кримінал  11 травня 2019 року, 10:29 895

У відповідь на звинувачення прокуратури про завдання закарпатськими лісівниками збитків на 2,6 мільйона гривень, прес-служба обласного управління лісового господарства дала офіційне спростування. Так, за повідомленням прес-служби, зазначена інформація спотворює реальний стан подій, позаяк, санітарно-оздоровчі заходи на території  лісництва у 2016 році проводилися згідно Санітарних Правил в лісах України, в редакції, яка діяла до 01.11.2016 року.

Читайте також:  Патрульні зупинили вантажівку, яка незаконно перевозила деревину 

Тож, відповідно до п.5 Санітарних Правил план проведення санітарно-оздоровчих заходів на території зоологічного заказника загальнодержавного значення "Великодоброньський" був погоджений із департаментом екології та природних ресурсів Закарпатської ОДА. Згідно зі статтею 69 Лісового кодексу України рубка дерев проводиться за спеціальним дозволом — лісорубним квитком або лісовим квитком.

У прес-службі також зазначили, що під час досудового розслідування прокуратура звернулася до суду з проханням про визнання лісорубних квитків незаконними та їх анулювання. Однак рішення Восьмого Апеляційного адміністративного суду було прийнято на користь ДП "Ужгородський лісгосп", що підтверджує законність видачі лісорубних квитків та проведення санітарно-оздоровчих заходів на вищезазначеній території.

Нагадаємо, нещодавно розгорівся скандал через вирубку дерев: лісівники переконували, що дерева лише виглядають "здоровими", а насправді – гнилі. 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0