Через непрофесійність лікаря загинула породілля

Кримінал  15 травня 2019 року, 20:53 18640

Доведено вину лікаря пологового відділення Хустської райлікарні, через неналежне виконання професійних обов’язків якого влітку 2017 року загинула молода жінка з Хустщини. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Закарпаття.

Так, підозрюваний, будучи медичним працівником, внаслідок недбалого ставлення до своїх обов’язків, приймаючи пологи у пацієнтки, допустив тяжку крововтрату, що і стало причиною смерті.

Як повідомив керівник Хустської місцевої  прокуратури Сергій Зовдун, вчора Тячівським районним судом визнано винним обвинуваченого лікаря у неналежному виконанні професійних обов’язків (ч.1 ст.140 КК України) та призначено найважчу міру покарання – 1 рік позбавлення волі.

Читайте також:  Головний лікар потрапив у скандал: відомо, у чому його звинувачують

Крім цього, відповідно до вироку суду, на підставі позову, заявленого під час досудового розслідування, лікар та Хустська районна лікарня, солідарно, мають сплатити потерпілим 1,2 млн грн моральної шкоди, 45,3 тис грн матеріальної шкоди, понад 31 тис грн шкоди завданої смертю матері її неповнолітнім дітям.

Лікаря також зобов’язали сплачувати ¼ частини заробітної плати на утримання трьох дітей померлої породіллі. На разі вирок ще не вступив у законну силу.  

Нагадаємо, що нещодавно молода дівчина померла за дивних обставин.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0