Лікар, з вини якого загинула породілля, продовжує працювати у медзакладі

Кримінал  17 травня 2019 року, 09:53 2710 ВІДЕО

На Закарпатті суд визнав винним лікаря Хустської лікарні у невиконанні його професійних обов’язків. Ще у липні 2017 року через його халатність померла молода породілля. Без матері залишилися троє неповнолітніх дітей.

Враховуючи тяжкість злочину, суд ухвалив для обвинуваченого найвищу міру покарання, передбачену відповідною статтею Кримінального кодексу. Це позбавлення волі на один рік.

Читайте також:  Через непрофесійність лікаря загинула породілля

Крім цього, відповідно до вироку суду, лікар та Хустська районна лікарня мають сплатити потерпілим моральну шкоду – 1,2 млн. грн., 45,3 тисяч матеріальної шкоди і понад 31 тисячу шкоди, завданої смертю матері її неповнолітнім дітям.

Лікаря також зобов’язали сплачувати чверть заробітної плати на утримання трьох дітей померлої породіллі. Однак вирок ще не набув законної сили. Чолвоік може оскаржити його в Апеляційному суді. Наразі лікар продовжує виконувати свої професійні обов’язки. Більше – у сюжеті "М-студіо".

Нагадаємо, під час пологів у закарпатки стався розрив. Частину лікар зашив. А іншу частину, ймовірно, не побачив. Наслідки виявился фатальними.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0