В Ужгороді експонують найкращі світлини фотохудожників із різних країн

Культура  19 березня 2016 року, 08:51 747 ФОТО

18 березня у приміщенні академічного камерного хору "Cantus", що на вул.Руській, 3 в Ужгороді, урочисто відкрили виставку творів Міжнародного салону художньої фотографії.

Як розповіли організатори, всього увазі авторитетного журі салону було представлено  близько 700 фотографій (порівну – чорно-білих і в кольорі) від 90 фотографів із 30 країн. 104 роботи у різних номінаціях були відзначені нагородами. До Ужгорода ж привезли 35 вибраних робіт учасників салону, – повідомляє Управління культури Закарпатської ОДА.

Представив добірку доктор Шандор Патрус, голова Всесвітньої організації угорських фотохудожників. Розповів, що заснована в 2002-му році організація нині налічує 153-ох митців не лише з Угорщини, а й із Франції, США та інших країн. Закликає до співпраці і закарпатських фотохудожників. Каже, це цікавий обмін професійним досвідом та творчими ідеями, можливість організовувати спільні пленери та виставки. 

На відкриття експозиції завітали представники культури краю та дипломати. Зокрема, консул Генконсульства Угорщини в Ужгороді Ласло Віда зауважив: фотографувати може кожен, але тільки майстерна художня світлина здатна зафіксувати момент, який захоплює, та поділитись ним із необмеженою кількістю людей, відтак –  це мистецтво, що об’єднує.

Принагідно в залі поруч представили результати "ІХ-го Міжнародного Карпатфотопленеру", який відбувся восени торік на Свалявщині за участі членів Спілки фотохудожників Закарпаття та колег зі Словаччини і Польщі.

Обидві експозиції можна переглянути протягом трьох тижнів – щобудня з 10.00 до 15.00.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0