В Ужгороді словацька вишивальниця представила власні роботи

Культура  24 березня 2016 року, 08:49 673

В ужгородській центральній міській бібліотеці відбулася презентація виставки вишивок гобеленом «Маминою голкою» вишивальниці з м. Пряшева В’єри Сохової.

Організаторами заходу виступили: творча інтелігенція Закарпаття «Мельпомена» (голова Любов Оленчук), Союз русинів-українців Словацької Республіки (голова Петро Сокол), Директор Українського центру в м. Пряшів (Павло Богдан), Ужгородська центральна міська бібліотека (директор Ганна Бандурка).

Відкрив презентацію Директор українського центру в м. Пряшів Павло Богдан, який розповів про тісні зв’язки їхньої співпраці з організаціями Закарпаття та наголосив, що це перша виставка, яка організована в м. Ужгороді. До цих слів приєдналася також голова ГО «Мельпомена» Любов Оленчук, – повідомляє Ужгородська центральна міська бібліотека.

Вишивальниця В’єра Сохова за фахом лікар, але рукоділля це її велике хобі. Розповіла чому саме виставка має таку назву і що спонукало її вишивати саме на релігійну тему  З раньої молодості займалася ручними роботами, зокрема шиттю та вишиванню. Найбільшим зразком у вишиванні була і є її мама. 

Виставка вишивок гобеленом буде діяти до 20 квітня за адресою вул.Волошина, 20.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0