У квітні в Ужгороді відбудеться феситваль альтернативної музики "КРУК ФЕСТ І"

Культура  3 квітня 2016 року, 12:52 1594

В Ужгородському прес-клубі відбулася прес-конференція, головною темою якої стало проведення 23 квітня в Ужгороді "КРУК ФЕСТ I" – першого масштабного фестивалю ужгородської незалежної промо-групи "КРУК".  Промо-група “КРУК” працює на DIY-засадах, не ставить собі жанрових обмежень, а її головна мета – розвивати ужгородську концертну діяльність за рахунок запрошення нестандартних андерграундних гуртів.

Як розповів Микола Мага, організатор “КРУК ФЕСТ I”, в Ужгороді вже довший час бракує таких музичних заходів, як музичні фестивалі, – йдеться у повідомленні Ужгородського прес-клубу.

«Такі заходи проходять дуже рідко і користуються малим попитом локальної публіки, – каже Микола Мага. – Але за нашими спостереженнями та відгуками фанатів є цікавість для влаштування масштабних концертів. Тому наша промо-група, яка працює понад 2,5 роки, вирішила організувати такий фестиваль. Захід відбудеться 23 квітня, о 17:00, у клубі «Аутсайдер».

На фестиваль запрошені команди з Ужгорода, Виноградова, Києва, Львова та Боярки. Серед них, зокрема, і творці найкращих метал-релізів України 2015 року. За словами Володимира Косарєва-Козлова, організатора "КРУК ФЕСТ I", місцеві гурти будуть виступати першими, загалом їх чотири. Це "Omniverse" – досить молодий гурт: ужгородські музиканти грають прогресивний дес-треш-метал, випустили два міні-альбоми.

Також гурт "In Movement" з Виноградова, які грають суміш хардкору з треш-металом, випустили міні-альбом. "Majesty of Revival" – ще один закарпатський гурт: мають два альбоми, які виходили як в Україні, так і закордоном, отримали купу схвальних рецензій.

"The Symbioz": хардкор-колектив, який виступає протягом 12-13 років. Вони випустили 6 релізів в Україні та в Білорусі.

Микола Мага також зауважив, що зацікавлення ужгородців андерграундною музикою зростає. «Ми періодично організовуємо концерти, колись починали зі 40-50 слухачів. Зараз на локальні концерти може прийти 100 і більше осіб. Тому хочеться влаштувати фестиваль не тільки за участі закарпатських гуртів, але й запросити кілька якісних потужних колективів з інших регіонів, щоб задовольнити попит саме на такий прошарок музики», – додав організатор "КРУК ФЕСТ I".

За його словами, зараз люди з великою цікавістю ставляться до гуртів "АННА", "Space of Variations" тощо. "Локальні команди досягли такого рівня, що на них дуже велика відвідуваність. Підросла нова генерація фанатів такої музики. Змінюється покоління, на концертах стає все більше молоді", – пояснює Микола Мага. 

"Є і старе покоління музикантів. Наприклад, "Castrum" – ветерани ужгородського десу. За 20 років з них 3 альбоми за плечима, і вони більше грають закордоном, ніж в Україні, видають дуже потужні живі шоу. Днями відбувся перший за півтора роки їх концерт в Ужгороді. Напевно, це найстаріша діюча команда в Ужгороді. Ми з гуртом ("The Symbioz") також регулярно видаємо релізи, стараємося виступати, їздити по Україні", – додав організатор фесту.

Щодо цікавих молодих гуртів з Ужгорода, організатори називають такі: 

– "Crucify me Gently" – команда з Ужгорода, видали 1 міні-альбом, які  користуються досить великою популярність серед української публіки, незабаром презентують дебютний альбом;

–"Majesty of Revival" – "темна конячка", в Ужгороді їх рідко можна побачити.

– молодий гурт "Incoma": почали грати у минулому році, випустили міні-альбом, мають серед українських споживачів досить хороші відгуки.

– виноградівський гурт "In movement": діє активно, записує другий реліз; 

– "Siberian Sun": орієнтуються на альтернативу 90-их; 

– "Distinct": ветерани українського ню-металу, періодично виступають.

Організатори переконані, що учасники отримають повну віддачу від публіки, яка зацікавлена у такій альтернативній музиці.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0