В Ужгороді відбудеться Всеукраїнський студентський конкурс із живопису

Культура  21 березня 2017 року, 16:26 816 АФІША

У квітні Ужгород виглядає по-особливому: цвітіння сакур та магнолій перетворюють його на суцільний квітучий сад. Роками сюди приїздить велика кількість туристів, щоб відпочити у розмаїтті весняних барв. Цього ж року місто буде надихати і молодих митців із цілої України. 25-29 квітня Ужгород зустрічатиме учасників другого Всеукраїнського студентського конкурсу з живопису "Срібний мольберт".

Метою заходу, як повідомляють організатори, є: виявлення й підтримка обдарованої студентської молоді, сприяння її самореалізації та творчому розвитку; підвищення фахового рівня та удосконалення індивідуальної майстерності молодих митців; сприяння активному творчому обміну та взаємозбагаченню різних образотворчих шкіл та напрямів України; популяризація і стимулювання розвитку сучасного національного мистецтва.

До участі у конкурсі запрошуються студенти 2-6 курсів вищих навчальних закладів України III-IV рівня акредитації, які здобувають спеціальності "образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація" і "дизайн".

Протягом 5 сонячних днів у мальовничому Ужгороді юні митці з усієї країни будуть змагатись у 3-х конкурсних номінаціях: "Міський пейзаж", "Портрет" та "Імпровізація". Роботи виконуватимуться у техніці олійного живопису, змішаній та комбінованій техніці. За результатами творчого змагання професійне журі визначить трьох переможців у кожній номінації, які отримають грошові призи: за І-е місце – 15 000 гривень, за ІІ-е місце – 10 000 гривень, за ІІІ-е місце – 5 000 гривень. 

Роботи молодих митців будуть надруковані у художньому каталозі проекту. Претенденти на участь у конкурсі проходять попередній відбір. Реєстрація заявок-анкет і попередній відбір триватиме до 18 квітня 2017 року.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0