Угорщина подарувала дитячій школі мистецтв музичний інструмент

Культура  31 травня 2017 року, 12:42 1210 ФОТОФАКТ

Давньою мрією директора Ужгородської дитячої школи мистецтв, Заслуженого працівника культури України Наталії Громової було придбати для учнів школи ударний інструмент – маримбу. Але цей доволі екзотичний інструмент, який родом із Малайзії. Зараз його використовують у різних музичних напрямках – від класичної музики до авангардної. Маримба дуже дорога і придбати її у школи не було можливості.

Та все ж мрії збуваються. Як повідомило управління культури, спорту, сім’ї та молоді Ужгородської міської ради, нещодавно один із кращих учнів школи, лауреат обласного конкурсу ім. Б. Бартока та учасник конкурсу «Віртуози Угорщини» – Мартін Ткачук (клас старшого викладача Володимира Кохана) так вразив своєю віртуозною грою почесне журі, що дирекція конкурсу вирішила подарувати школі, в якій навчається Мартін, маримбу.

Інструмент закладу передав міністр культури Угорщини. Генеральний консул Угорщини в Ужгороді пан Йожеф Бугайла посприяв із перевезенням маримби до зали Ужгородської дитячої школи мистецтв. Тепер Мартін та інші вихованці Ужгородської школи мистецтв зможуть навчатися грі на цьому музичному інструменті.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0