Відомий український журналіст презентував у Мукачеві власну книгу

Культура  20 лютого 2019 року, 11:58 925 ФОТО

У вівторок, 19 лютого, у Мукачівській міській центральній бібліотеці імені Олександра Духновича відбулася зустріч із заслуженим журналістом України, головним редактором оперативної аналітики Укрінформу Сергієм Тихим, під час якої автор презентував книгу "Перемагають лише переможці".

Сергій Тихий

Півторагодинна зустріч із відомим українським аналітиком переросла в діалог між мукачівцями і автором книги. Було багато запитань, відвертий обмін думками про українське сьогодення та майбутнє. Як зазначив Сергій Тихий, його книга про те, що українцям вже час змінюватись, що перемога не дається будь-кому, а тільки тим, хто її достойний і вірить у неї.

Читайте також:  В Ужгороді презентували перший закарпатський комікс

"Тому нам, українцям, необхідно позбавлятися заниженої самооцінки, треба переставати бути вічно ображеними, перестати нити і вічно скаржитися на обставини. І тільки тоді, коли ми позбудемося комплексу жертви, коли змінимо ментальний код нації, ми остаточно переможемо", – зазначили у Мукачівській міськраді.

Презентація книги Сергія Тихого у Мукачеві

Розділи книги побудовані за принципом питання-відповідь. Запитання виникли із блогів автора на Фейсбуці. Вони – про наше сьогодення на тлі україно-російської війни ХХI століття, тому він називає їх з воєнним "відтінком" – блог-пост. По одному блог-посту поставлено, як епіграф до кожного розділу.

Зазначимо, що нещодавно в обласний центр Закарпаття приїхали представники "Вікіпедії".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0