В Ужгороді відкриють дитячу професійну художню студію Петра Свалявчика

Культура  8 серпня 2019 року, 11:39 3622

Творча родина Свалявчиків добре відома не лише в Ужгороді, а й на Закарпатті. Її глава – народний художник України Василь Свалявчик. Донька Вікторія – заслужений артист України,  диригент симфонічного оркестру Закарпатської обласної філармонії.

Молодший син Петро – член Національної спілки художників України, лауреат низки престижних  міжнародних мистецьких конкурсів. Нині він виношує ідею відкриття в обласному центрі Закарпаття першої професійної художньої студії свого імені для дітей і всіх, хто кохається в образотворчому мистецтві, мріє опанувати його і залишити власний слід на художніх полотнах.

Логотип першої професійної художньої студії в Ужгороді

За словами пана Петра для функціонування студії знайшли гарне приміщення, яке має власний двір, котрий теж буде задіяний у творчому процесі. Студія забезпечує якісними німецькими художніми матеріалами. В основу функціонування студії буде покладена італійська методика навчання, яку засновник закладу особисто вивчав і опановував на батьківщині Відродження.

Читайте також:  Петро Свалявчик презентував "на біс" добірку вибраних творів в Ужгороді

У процесі навчання діти в студії матимуть багато свободи, зможуть малювати не лише в альбомах, а й на партах та стінах, що допоможе їм почуватись  розкуто і безпосередньо. Саме це і є одним із  пріоритетних елементів італійської методики.

30 серпня – відкриття першої професійної художньої студії Петра Свалявчика

Студія оснащена й обладнана за сучасними мірками. На величезному екрані телевізора діти матимуть змогу переглядати цікаві творчі ролики та мистецькі вправи. Церемонія відкриття студії призначена на 30 серпня за адресою м. Ужгород, вул. Капушанська, 64.

 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0