Міжгір’я і Невицьке уже цієї осені справлятимуть на своїх гостей «великі враження»

Культура  9 серпня 2019 року, 10:40 559

Закарпатські селище Міжгір’я та село Невицьке цьогоріч стали учасниками престижного Всеукраїнського конкурсу культурно-мистецьких проектів «Малі міста – великі враження», який організовує Міністерство культури України, а до експертної ради входить  Асоціація міст України як представник інтересів громад. Їхні проекти «Давні традиції у новому форматі: #BokoRUSH #TremBITA #Vil» (Міжгір’я) та «Традиції без кордонів» (Невицьке) отримали підтримку експертної ради.

Міжгір’я

Конкурс «Малі міста – великі враження» реалізовує культурно-мистецькі проекти, що мають на меті розвиток культурного простору України на основі використання соціально-економічного потенціалу об’єктів культурної спадщини та елементів нематеріальної культурної спадщини для розвитку, посилення інвестиційної та туристичної привабливості населених пунктів із загальною чисельністю населення до 50 тис. осіб.

Читайте також:  Європейський досвід сортування сміття: як еко-ініціатива допомогла селу Невицьке стати чистішим

Водночас, як зазначає Закарпатське  РВ АМУ, він покликаний не лише виявити щось оригінальне та цікаве в малих містах України, сприяти розвиткові їхньої економіки, а й популяризувати культурні здобутки та надбання цих міст, ОТГ, селищ та сіл.

Невицьке

Наступний етап реалізації проекту – культурно-мистецькі заходи, які відбудуться цьогорічної осені. Зокрема, 30 вересня у Міжгір’ї і Колочаві відбудуться мистецькі заходи проекту «Давні традиції в новому форматі: #BokoRUSH #TremBITA #Vil», а 5-6 жовтня  с. Невицьке представлятиме програму власного проекту «Традиції без кордонів», зокрема  проведення ремісницьких семінарів та майстер класів для дітей району за участі місцевих народних умільців, заплановано і три воркшопи. Більш детальні програми цих заходів будуть представлені згодом.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0