Концерт Maruv, Alyona Alyona і Khayat в Ужгороді відбудеться на новій локації

Культура  26 серпня 2019 року, 11:22 2608

Місце зустрічі змінити можна, зустріч з найбільш актуальними артистами – не відмінити. Саме так можна сказати про концерт популярних українських виконавців Maruv, Alyona Alyona і Khayat в Ужгороді.

Як розповіли в коментарі PMG.ua організатори заходу, з технічних причин концерт сучасної української музики змінює локацію – виступ Андрія Хайата, проектів Аlyona Аlyona та Maruv відбудеться вже завтра, 27 серпня в облмуздрамтеатрі

Організатори музичного дійства впевнені, що все, що не робиться – на краще. Як відомо у драмтеатрі краща акустика, та і контакт з глядачем більший, аніж на майданчику амфітеатру. При цьому усі придбані квитки залишаються дійсними, а для тих, хто ще ще не придбав – така можливість залишається в касі драмтеатру.

Нагадаємо, що 27 серпня неймовірні Maruv, Alyona Alyona і Khayat завітають з концертом до Ужгорода. Кожен з артистів привезе програму, до якої увійдуть лише кращі, найпопулярніші композиції. Першою анонсованою локацією заходу став амфітетатр, але згодом місце проведення було змінене.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0