Закарпатка Аліна Паш прокоментувала свій виступ на Ході Гідності

Культура  28 серпня 2019 року, 16:07 6503

Хіп-хоп-виконавиця із Закарпаття Аліна Паш прокоментувала свій виступ на Ході Гідності, який відбувся у День Незалежності України у Києві.

"Цей пост адресовано тим, хто в ефірах українських телеканалів та зi сторiнок ЗМI маніпулює недостовірною інформацією щодо громадянки України Аліни Паш та для тих, хто плюндрує моє ім’я в соціальних мережах і пише гидоти.

Читайте також:  Закарпатка Аліна Паш виконала реп під час гімну України на Ході Гідності

— За час існування проєкту Alina Pash Я жодного разу не виступала на території Росії. Із моменту виходу першого релізу 2018 ми дістали десятки пропозицій, яким Я відмовила.

— У 2017 році за особистими обставинами я була на території Росії, як приватна особа. Так, Я зробила фото зі світшотом «KYIV» на Червоній Площі. Тому що вважаю, що саме так має англійською писатися назва української столиці. Київ, не Кієв.

— У 2015 році я була на території Криму із музикантами з візитом до родичів членів команди у яких було весілля. Якщо Я порушила законодавство України — готова відповідати за законом, але не готова відповідати перед суспільством як артист. Це було за три роки до появи проєкту Alina Pash. Всю відповідальність публічної людини перед суспільством Я розумію.

— Мапа України виглядає для мене сьогодні так само, як Я її вивчала у 1-му класі з Татом.

Читайте також:  Хода Гідності: реакція соцмереж на новий формат свята та виступ закарпатки Аліни Паш

Щодо мого куплету на Майдані:
— На Ході Гідності я виступила безкоштовно.
— Текст я написала сама. 
— Мiй виступ - це не паплюження гімну за всіма Законами України. І мій куплет не є частиною гімну. Як за задумом, так i суто музично. 
— Якщо Ви не почули мій меседж — перечитайте текст куплету нижче. Там позиція розкрита краще за все. Якщо Вам не подобається — Ви маєте на це право

Читайте також:  Наші в Давосі: закарпатка Аліна Паш покорила виступом українську еліту

Але погрожувати моїм рідним та мені у Вас права немає. За Законом України Ви нестимете за це кримінальну відповідальність.

Але якщо Ви все ж думаєте, що побиття жінки змінить ситуацію в країні — приходьте сьогодні після концерту. Ви знаєте де Я буду. Я хочу, щоб Ми подивилися один одному в очі.

Я вас не боюсь. Бо на моєму боці правда і на моєму боці любов. Любов до України і мільйонів щирих сердець моїх братів та сестер", – написала Аліна Паш.

Нагадаємо, що раніше Аліна Паш випустила першу частину дебютного альбому.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
gjgj 22.10.2019, 09:37
hjjghj