Завтра у кінотеатрі в Мукачеві стартує показ фільму, який знімали на Закарпатті

Культура  5 лютого 2020 року, 12:30 8440 ВІДЕО

Завтра, 6 лютого, у Мукачеві в кінотеатрі "Scala" (колишній кінотеатр "Перемога") покажуть фільм, який знімали на Закарпатті, – "Мої думки тихі". Історія легка для сприйняття і дуже знайома українському глядачу. Мовою кіно автори фільму показали прості буденні моменти із життя, а також особливості української природи та фауни, зокрема, закарпатської.

Складно назвати життя головного героя Вадима успішним – невдач в особистому житті та на роботі набагато більше, ніж будь-яких хороших моментів. А працює хлопець звукорежисером. Поки це йому грошей багато не приносить, але він сподівається на прорив.

Loading...

Читайте також:  У кінотеатрах України стартував показ фільму, який знімали на Закарпатті

Одна канадська компанія вирішила дати йому шанс – потрібно всього лише записати звуки закарпатських тварин для створення гри. А якщо зможе ще й дати їм крякання рахівського крижня, то взагалі запросять на роботу до Канади.

У Мукачеві покажуть фільм, який знімали на Закарпатті

Вадим розуміє, що це його можливість виїхати з України у краще життя. У цій подорожі компанію йому вирішила скласти мама – сім’я ж так мало часу проводить разом, а тут такий шанс. Вадим не сильно радий такому попутникові, адже це обіцяє чимало неприємних ситуацій і розмов...

У Мукачеві покажуть фільм Мої думки тихі

Крім того, у стрічці "Мої думки тихі" закарпатці зможуть побачити і знаних земляків. Більше – у тизері фільму.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0