Віщий сон: закарпатець покинув кухню "Мастер Шеф. Професіонали"

Культура  2 травня 2020 року, 21:40 15247

У суботу, 2 травня, вийшов новий 10 випуск кулінарного шоу "Мастер Шеф. Професіонали". Новий 2 сезон дивує глядачів кулінарними викликами. Боротьба стає з кожним випуском усе запеклішою, а конкурси – складнішими. Уже з перших хвилин випуску на кухні панувала напружена атмосфера. За підсумками минулого тижня команда синіх голосувала на кого надіти чорний фартух. Учасники заздалегідь домовилися і одноголосно проголосували проти Віктора Самардака і Анатолія Цуперяка. 

Loading...

Читайте також:  Закарпатець пройшов до головної 20-ки кулінарного шоу "Мастер Шеф. Професіонали"

На битві чорних завдання Влада Міцкевича, Юлії Жигуліної (Кушнір), Віктора Самардака і Анатолія Цуперяка полягало у приготуванні страви з інтеграцією фігурки людини: лижника, пожежника, садівника і будівельника. Як виявилося, Толіку чужий гірськолижний спорт і це відобразилося на його страві.

Приснився мені сон, що я їду в поїзді "Мастер Шеф. Професіонали" додому, але я з нього вистрибнув. Я в снах не розбираюся, але подумав, що якщо мені судилося покинути проєкт, то я піду, – розповів Анатолій Цуперяк. 

Сон виявився віщим. Ектор назвав Толіка найреальнішим учасником проєкту, який залишався собою в кадрі і за ним. Але без кулінарних помилок приготувати цілісну страву професіоналові не вдалося. Тому Анатолій Цуперяк покинув кухню "Мастер Шеф. Професіонали" назавжди.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 1
Сергій 03.05.2020, 18:08
Ми з дівчиною дуже зраділи цій новині. Давно було треба вигнати!!! Ніфіга не вміє, крім того щоб на всіх наговорювати.