У Мукачеві відкриють виставку знаної мисткині

Культура  16 квітня 2021 року, 11:49 2788

22 квітня о 16:00 годині в стінах Мукачівського історичного музею, а саме в картинній галереї ( верхній двір, 2 поверх) відбудеться відкриття виставки художниці Оксани Брензович "Неприборкана енергія".

Наближена до неба Земля! Саме такими словами хочеться описати благодатний карпатський край. Усе, що довкола, здатне захоплювати, надихати та дарувати енергію.

Саме енергію землі, жінки, матері, можна відчути в роботах молодої, але вже такої знаної мисткині Оксани Брензович. Виставка «Неприборкана енергія» увібрала в собі роботи виконані за останні 2,5 роки. Натхненна красою краю мисткиня щоразу повертається до відтворення цієї невичерпної енергії на полотні.

Читайте також:  Життя у солодкому полоні різця і пензля: Народному художнику України Тарасу Даниличу – 75

Вже не раз можна було споглядати роботи Оксани Брензович на тему карпатських пейзажів на різних виставках міст: Києва, Івано-Франківська, Ужгорода.

"Спробуйте зануритися емоційно в кожну роботу. Відчути енергію жінки. Насолодитися прекрасним, чи навіть відчути запах квітів, нестримний гірський вітер та ласкаве сонячне проміння", – зазначили у Мукачівській міськраді.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0