Робота в Закарпатті із зарплатою 14 тисяч гривень і вище: підбірка вакансій

Економіка  27 серпня 2021 року, 09:44 11127

В Україні періодично виникають дискусії про те, скільки тисяч гривень на місяць потрібно пересічному українцю, щоб більш-менш гідно прожити. І ключове слово тут "прожити", а не "вижити". Загалом зарплати простих людей є непорівнянними із тим окладом, який отримають деякі чиновники. У Державній службі статистики порахували, що середня номінальна заробітна плата в Україні в червні 2021 року становила 14 313 грн.

Звісно ж, реально більшість українців отримують куди менший дохід. А якщо його зіставити, наприклад, із доходом члена наглядової ради акціонерного товариства "Укрзалізниці" Сергія Лещенка, який в липні цього року задекларував 332 063 гривні винагороди за роботу, то ситуація виглядає взагалі плачевною. Звісно ж, плачевна вона для звичайних робітників, адже різниця між зарплатнею слуг народу і простими працівниками не витримує жодної критики.

Loading...

Читайте також:  Міністр каже, що зарплати в Україні зростають удвічі швидше, ніж ціни

Масла у вогонь свого часу підлив і президент Володимир Зеленський, який на своїй пресконференції сказав, що 5-6 тисяч гривень, які отримують українці, є маленькою зарплатою, але "не є бідністю все ж таки".

Ми вирішили взяти за основу середню зарплату по Україні (про неї ми згадували вище) і подивитись, на яку роботу можна влаштуватись у Закарпатській області для того, щоб отримувати хоча б такий дохід.

Відразу зазначимо, що більшість вакансій із такою зарплатнею зосереджені в Ужгороді, Мукачеві та Хусті.

Отже, які є пропозиції:

  • вакансія кур’єра зі своїм автомобілем (Ужгород). Є можливість заробітку до 15 тисяч гривень;

Робота Ужгород

  • продавець-консультант (Ужгород). Зарплатна вилка складає від 15 до 30 тисяч гривень. При цьому зазначається, що гарантований мінімум складає 10 тис. грн;

Робота в Ужгороді

  • торговий представник з авто (Хуст). Зазначена у вакансії зарплата – від 15 до 25 тисяч гривень (складається з окладу + відсоток від продажів + премія). Компанія також окремо компенсує вартість палива, яке працівник потратить в процесі роботи та амортизацію авто при потребі;

Робота Хуст

  • водій-міжнародник (Мукачево);

Робота Мукачево

  • інтернет-маркетолог, менеджер онлайн-продажів (Ужгород);

Робота в Мукачеві

  • торговий представник у Мукачево.

Робота Мукачево

Окремо варто згадати про IT-сектор. Тут заробітна плата куди вища, але і чимала кількість вимог. Окрім знань для закриття відповідної вакансії потрібні знання англійської, 2-3-річний досвід на аналогічних посадах та ще кілька особистісних рис.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0