Зарплата понад 20 тисяч: робота в Закарпатті, за яку платять найбільше

Економіка  26 січня 2021 року, 15:02 60315

Період пандемії вніс значні корективи на ринку праці: чимало бізнесів закрилось, відповідно, люди змушені шукати роботу. Ті, кому дозволяли обставини і можливість працювати з дому, перейшли саме на віддалену роботу.

Аналізуючи ринок праці Закарпатської області, найбільше вакансій зареєстровано в Ужгороді та Мукачеві. Найбільша кількість пропозицій на сайтах із пошуку роботи з зарплатнею в межах 8 тис гривень. Такі зарплати змушують все більшу кількість закарпатців тимчасово полишати рідні домівки і їхати на заробітки.

Читайте також:  Мінімальна зарплата 2021: коли і на скільки вона зросте

Та чи можна у Закарпатті знайти роботу із гідним окладом? Інтернет-видання «PMG.ua» проаналізувало пропозиції та розповідає, які є вакансії із найвищою зарплатнею у краї.

Вже традиційно в останні роки найбільші заробтні плати пропонують водіям-міжнародникам. За таку роботу готові платити від 1 тисячі євро у гривневому еквіваленті. Все залежить від кількості рейсів, які здійснить водій.

Робота Ужгород

Одну із найвищих зарплат, яку пропонують у Закарпатті, мають ІТ-фахівці. Щоправда пропозиції даної роботи сконцентровані переважно в Ужгороді. Вимоги – високі: переважно всі вакансії передбачають вільне володіння англійською мовою та обширні знання із відповідного напрямку.

Робота Ужгород

Є кілька вакансій із високою зарплатнею для керівників вищого рівня та головних бухгалтерів. Серед вимог вища економічна освіта, кілька років досвіду на відповідних посадах, обов’язкове знання нормативних документів у сфері бухгалтерського та податкового обліку та ін.

Робота Мукачево

Робота Ужгород

Читайте також:  Підозрілі грошові перекази українців будуть автоматично блокувати

Вищі у порівнянні з іншими окладами пропонують зарплатні для торгових представників та водіїв-експедиторів. Але тут є один нюанс. Зазвичай роботодавці пропонують ставку в межах 10-12 тисяч гривень та відсотки від продаж. Відповідно, заробітна плата залежить від самої людини. Багато продав – отримаєш 20 тисяч і більше… Така робота зачасту вимагає неабиякої витривалості, оскільки доводиться багато їздити.

Робота Закарпаття

Є кілька вакансій з гідною зарплатнею для шеф-кухарів та лікарів.

Робота Ужгород

Робота Берегово

Робота Іршава

Аналізуючи пропозиції роботодавців, відразу впадає в око суттєво скорочення кількості вакансій. За останній рік відбулося суттєве зниження активності на ринку праці. Водночас побільшало пропозицій роботи за кордоном.

Днями Державна служба статистики України оприлюднила інформацію, яким спеціалістам роботодавці Закарпатської області готові платити найбільше. Згідно їхніх даних, за видами економічної діяльності беззаперечним лідером за розміром винагороди є державне управління та оборона. У цій сфері середня заробітна плата сягає 15,3 тис. грн, далі – фінансова та страхова діяльність – 13,4 тис. грн, промисловість – 11,9 тис. грн, інформація та телекомунікації – 11,8 тис. грн.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 5
ДО Льоня 05.03.2021, 21:25
Льоня який має 18000 гривень - а ким ти працюєш?
Василь 01.02.2021, 20:35
Не враховані родинні зв'язки та знайомства,можеш ти і вміти і хотіти і нікому не потрібен бути,в нашій країні давним давно все зводиться до зв'язків,і ця стаття з цифрами і вакансіями на 100% розрахована не на те на що розраховують Краяни,ця стаття тільки Розсмішити може корінного Закарпатця)
Льоня 28.01.2021, 12:02
маю зп 18 тис. начальник хоче з мене душу витягнути за ці гроші. був 3 року тому у Словакії. там легше було.
RUSLAN 27.01.2021, 22:53
ХТО ЦЕ ПИШЕ ? ПАРДОН. :) СТАТТЯ НІ ПРО ЩО, ШКОДА ВИТРАЧЕНОГО ЧАСУ
777 27.01.2021, 15:25
Це білі, а не реальні зарплати . Держ.сектор тому і лідер, бо по білій платить.