Євробляхарів очікує "чорний період": величезні штрафи та арешт рахунків і майна

Економіка  30 вересня 2021 року, 08:51 1252

В Україні через півтора місяця закінчиться період пільгового розмитнення "євроблях". Після цього всіх водіїв і власників нерозмитнених авто почнуть штрафувати на суму до 170 тис. грн. А тим, хто не заплатить, заарештують рахунки і майно.

Як говориться в матеріалі UBR, розмір усіх митних платежів становитиме приблизно 35 тис. грн. Така сума може виявитися непосильною для левової частки власників машин без реєстрації.

Читайте також:  Нерозмитнені авто Закарпаття: які ціни та що пропонують

Якщо людину на нерозмитненій "євроблясі" поліцейський зупинить після 10 листопада, то спочатку він випише постанову на 8500 грн (поліцейський штраф). Після – передасть дані на митницю, де згодом і складуть постанову за перевищення терміну ввезення авто – ті самі 170 тис. грн.

Отримає його власник "євробляхи" за адресою прописки через пошту. Після чого повинен буде приїхати на митницю і дати пояснення, а далі – суд.

"Якщо суд винесе відповідне рішення – штраф доведеться заплатити. Заарештують майно людини і навіть якщо в неї нічого немає: ані рахунків, ані квартири, виконавча служба знайде, як стягнути ці гроші. У такому випадку громадянин буде все життя жити з боргом у разі такого виконавчого виробництва", – заявив адвокат Ростислав Кравець.

Раніше повідомлялось, що власників "євроблях" підставляють на серйозні штрафи.

Джерело: UBR
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0