Перевізники в Ужгороді вимагають підвищити ціну за проїзд у громадському транспорті

Економіка  20 жовтня 2021 року, 21:42 779 ВІДЕО

8 гривень коштуватиме проїзд у громадському транспорті Ужгорода з 25 жовтня. Це вирішили 20 жовтня на засіданні виконкому, — розповів міський голова Богдан Андріїв. Напередодні керівник Асоціації приватних перевізників міста Олексій Куля повідомляв Суспільному: навіть 8 гривень не є рентабельною ціною, і вони звертатимуться до міськради переглянути вартість. За словами Кулі, проїзд має коштувати мінімум 10 гривень.

Читайте також:  Нові правила пасажирських перевезень: чи пускатимуть дітей у транспорт

Приватні перевізники міста просили підвищити ціну за проїзд у громадському транспорті не на гривню, а мінімум на три — до 10, — каже керівник Ужгородського автотранспортного підприємства Володимир Козун.

"Міськвиконкомом на початку 2019 року проводився моніторинг кількості перевезення пасажирів у місті Ужгород. На підставі цього тоді приймався тариф 7 гривень. Зараз вони застосували ці ж цифри 2019 року до кількості перевезень пасажирів для розрахунку 8 гривень. Ми, всі перевізники, просили встановити тариф у розмірі 10 гривень, хоча за розрахунками у всіх виходило більше", — пояснив Володимир Козун.

Директор Ужгородського муніципального транспорту Віталій Готра пояснив: міськрада впродовж пів року вивчала дані, надані перевізниками.

"За цей час ми два рази давали зміни, щоб були коректні дані. При подачі в квітні вартість дизельного палива становила 20 гривень, сьогодні вартість дизельного палива 28, 10 на опті, — пояснив Віталій Готра. — Ми приймаємо тариф 8 гривень, можете його сьогодні не приймати, тоді він не змінить ситуацію взагалі в перевезенні. 2-3 тижні при рості цін на паливо, паливно-мастильні матеріали, 90% транспорту просто зупиниться".

Тариф 8 гривень за перевезення у громадському транспорті на ужгородському виконкомі погодили. За словами начальника відділу транспорту Ужгородської міськради Петра Бобика, перевізники вважають його необґрунтованим.

"Цей тариф встановлювався впродовж тривалого періоду, — пояснив він. — За цей час, поки встановлювалося 8 гривень, змінилося дуже багато складових. Крім того, не було враховано в розмірах таких та враховано обмеження перевезення пасажирів у громадському транспорті через карантинні обмеження. Мотивують вони це тим, що методика не передбачає врахування таких карантинних обмежень. Так, що в нас буде 8 гривень". Міський голова Богдан Андріїв повідомив: сплачувати за проїзд 8 гривень пасажири почнуть з понеділка, 25 жовтня. Далі дивіться у сюжеті.

Нагадаємо, щоб проїхатись у міжрегіональній маршрутці, потрібно буде показати ковід-сертифікат або тест.

Джерело: Суспільне
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0