ТОВ «Закарпатгаз Збут» збільшує обсяги постачання електроенергії для бізнесу

Економіка  26 жовтня 2021 року, 18:04 861

За останні півроку 72 юридичні особи обрали ТОВ «Закарпатгаз Збут» (працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ») своїм постачальником електроенергії. Більшість клієнтів, які купують електроенергію у ТОВ «Закарпатгаз Збут» – представники сфери обслуговування і торгівлі, а також освіти, будівництва та сільського господарства.

«Представників бізнесу цікавлять вигідні та комфортні умови співпраці з постачальником енергоресурсів. Зважаючи на це, все більше юридичних осіб обирають пакетну пропозицію «Газ + Електроенергія». У цьому разі клієнт економить свій час та ресурси, адже взаємодіє з одним персональним менеджером, який допомагає вирішувати питання по обом енергоресурсам – формує та надсилає рахунки, коригує обсяги, консультує. Вже 38 юридичних осіб обрали саме таку пакетну пропозицію», – зазначає директорка ТОВ «Закарпатгаз Збут» Вікторія Томинець.

Читайте також:  Понад 6300 клієнтів ТОВ «Закарпатгаз Збут» сплачують за газ рівними частинами

За словами Вікторії Томинець, серед переваг співпраці з компанією – відсутність штрафів за небаланси, можливість сплачувати за послугу розподілу електроенергії через постачальника, вибір найбільш зручного для конкретного споживача способу оплати – передплата, подекадна оплата чи післяплата.

Довідка: ТОВ «Закарпатгаз Збут» працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», який використовують 17 надійних постачальників газу та електроенергії. Компанія провадить господарську діяльність на підставі ліцензії на постачання природного газу №527 від 21.04.2017 року та електроенергії №1119 від 17.06.2020 року. За 6 років діяльності ТОВ «Закарпатгаз Збут» зарекомендував себе як надійний постачальник енергоресурсів побутовим споживачам, підприємцям, бюджетним установам та організаціям.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0