Ціна на картоплю незабаром зміниться

Економіка  13 листопада 2021 року, 11:40 4651

Ціна картоплі може змінитись вже у листопаді. Директор однієї із насіннєвих компаній Микола Гордійчук зазначає, що ціни на популярний в Україні продукт є нестабільними. Якраз стабілізація вартості повинна відбутись в останній місяць осені. Тоді, за словами Миколи Гордійчука, і буде зрозуміло, скільки картоплі і якої якості було закладено у сховища. До цього часу підвищення цін не очікують.

У північних регіонах України, де здебільшого вирощують середньопізні та пізні сорти картоплі, була спека та стояла посуха. Водночас у західних регіонах ситуація трохи краща. Але в інших областях "картина виглядає сумно", констатує фахівець.

Читайте також:  Ціна на молоко різко зміниться: фахівці озвучили попередження

Деякі фермери після збору урожаю намагались якомога швидше продати ту частину картоплі, яка швидко псується. Тому ціни знизились. Така тенденція буде продовжуватись до тих пір, поки не буде проданий весь неякісний товар.

До слова, нещодавнє дослідження показало, що ціни на картоплю в Україні є найнижчими в Східній Європі. Вартість картоплі є навіть нижчою за аналогічний період 2020-го року.

Микола Гордійчук зазначає, що ціни на картоплю неодмінно підуть вгору.

Раніше видання розповідало, що ціна на сало в Україні б’є рекорди.

Також повідомлялось про прочини зміни вартості цукру.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0