Найбільша IT-компанія України відкрила новий офіс у Закарпатті

Економіка  15 березня 2022 року, 16:02 2083

Закарпатська обласна військова адміністрація допомогла компанії "ЕРАМ Україна" відкрити новий офіс в Ужгороді. Компанія також підтримує співробітників, яким довелося виїхати до Західної України.

Офіс відкрили в Ужгороді. Тут компанія обладнала коворкінг на понад 50 робочих місць. Також ЕРАМ облаштував спальні місця для колег та їхніх сімей, змушених покинути свої будинки через війну.

Читайте також:  В Україні анонсовано масштабну податкову реформу: що зміниться

Допомагали облаштовувати місце проживання працівники угорського офісу ЕРАМ. Вони надіслали спальники, їжу, засоби гігієни та інше.

"Зараз сотні наших колег – вимушених переселенців на Закарпатті – зможуть користуватися новим офісом, повноцінно працювати та підтримувати економіку України у безпечніших умовах", – сказав керівник західноукраїнської локації "ЕРАМ Україна" Андрій Трофімов.

До слова, 4 березня 2022 року EPAM оголосила про додаткові $100 млн доларів для підтримки української команди разом із сім’ями в Україні через гуманітарну та матеріально-технічну підтримку.

Також на сайті компанії зазначається, що:

  • 50 млн гривень передано до держбюджету України. Таку суму складає аванс податку, обрахований на основі прогнозів прибутків в першому кварталі 2022 року;
  • 10 млн гривень передано гуманітарній організації "Червоний Хрест" для подолання наслідків гуманітарної катастрофи. Ці кошти будуть спрямовані на забезпечення медичної допомоги українським військовим та населенню, а також для надання допомоги вимушеним переселенцям;
  • 440 000 гривень на користь громадської організації "ASAP Rescue", яка займається проведенням рятувальних операцій;
  • 100 000 гривень передано до Львівського ІТ-кластеру для облаштування прихистків для вимушених переселенців;
  • 200 000 гривень для Львівського ІТ-кластеру для надання допомоги Харкову у подоланні продуктової кризи;
  • 200 000 гривень надали у якості фінансової допомоги для технічного оснащення Центрів крові, аби забезпечити збереження та транспортування донорської крові в регіоні та по всій країні;
  • 100 000 гривень передано для реабілітаційного центру "Галичина" для закупівлі продуктів харчування людей для переселених із зони бойових дій;
  • 150 000 гривень передано для підтримки громади та міста Івано-Франківська, яке в умовах війни стало прихистком для тисяч вимушених переселенців.

Раніше повідомлялось, що близько 60 українських підприємців прийняли рішення про перенесення своїх виробництв на Закарпаття.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0