Із 1 по 5 листопада: Нафтогаз звернувся до споживачів із важливим поясненням

Економіка  29 жовтня 2022 року, 08:19 730110

Газопостачальна компанія Нафтогаз України вкотре звернулась до споживачів із важливим поясненням. Цього разу в компанії відреагували на ситуацію, яка турбує багатьох українців.

Йдеться про те, що чимало споживачів скаржаться на те, що нерідко облгази ігнорують передані показники газових лічильників. Через це виникає багато незручностей і непорозумінь.

Тому Нафтогаз дав українцям кілька порад. По-перше, передавати показання необхідно із 1 до 5 числа кожного місяця. Наразі йдеться про термін від 1 до 5 листопада 2022 року.

Читайте також:  Нафтогаз опублікував важливе роз’яснення для споживачів після невдоволення людей

Зробити це можна кількома способами. Зокрема, на сайті або в чатботі облгазу. Також можна зателефонувати до контакт-центру облгазу або ж прийти до них в офіс.

В Нафтогазі наголосили, що головне завдання облгазів – це доставляти газ споживачам. Також в їх компетенції підключати та відключати газ. Облгази також повинні забезпечувати якість газу і оперативно реагувати на аварійні виклики.

Споживачам наполегливо рекомендують, передаючи показання лічильника онлайн, фіксувати це на відео, фото, або ж хоча б робити скріншоти.

Якщо ж показання споживачів не зарахували, то потрібно звернутись до облгазу із письмовим зверненням. Ви маєте повне право вимагати надати роз’яснення, чому передані вами показання лічильника зафіксовані неправильно.

Підписуйтесь на наш Viber. Дізнавайтесь новини першими.

Нагадаємо, Нафтогаз опублікував пояснення для споживачів про рахунки.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 16
Володимир, Вінниця 03.11.2022, 09:59
Коментар очікує модерацію
Ivan 01.11.2022, 07:25
Шахраї і злодії!! Чому не пишете на квитанції скільки спожито за місяць газу??? Чому не має документів на походження газу?? Крадуть народний газ з Українських надр і продають людям під виглядом кацапського!!! Чому не сплачуєте громадам за оренду землі по якій ідуть газопроводи?де є облік газу? Скільки газу транспортується?
Федя 01.11.2022, 04:05
бумажку за вересень щойно принесли знов борг , хоча заплачено . а в сусідньому будинку досі нема бумажки за вересень ,а вже жовтень почався .
Oleg 31.10.2022, 20:07
Який був бардак такий і є,і війна немішає.
Fastunova Antonina 30.10.2022, 13:34
Навіщо їх скільки тих газів, зробили як у Азербайджані, поставили людям лічильники і карточки,поповнив картку,користуйся газом чи водою стільки,на скільки повний картку.І не потрібно кучу облгазів,міськгазів,нафтогазові і ще кучу присмоктаниз до них підприємств,які заробляють гроші на споживачах.І не потрібно ніяких звірок і не буде ніяких заборгованостей , розбірок і перевірок.Кожен буде використовувати газ чи що інше лише виходячи із своїх фінансових можливостей,поповнюючи картку і все.Але ж ні, в нас як буду крахобори заробляти гроші? Лише за рахунок споживачів.
Людмила 30.10.2022, 11:17
Скільки перепон треба подолати, що просто передати покази лічильника! Фото, скріншот, листування з адміністраторами клієнтського простору... Це при тому що лічильник ззовні будинку... Ситуація нагадує анекдот про "заведи козу"
Ірина 30.10.2022, 10:39
Показники за вересень передані 02.10. До цього часу в обробці ( Житомиргаз). Платіжка прийшла з нулями, хоча використано близько 100 кубів газу. І це не вперше так. Питання: для чого їх(показники) передавати?
Ірина 30.10.2022, 10:22
Як бути нам, херсонцям... Інтернет тільки їхній мобільний, потрапляння на сайт обласний інколи просто неможливе. Вони познищували багато чого (наші " благодійники"
Жора 30.10.2022, 08:20
Може просто зменшити працівників дармоїдів і все буде правильно.
Oleksandra 29.10.2022, 21:36
Передавала показники оператору і все рівно не було показників. Нащо тимати армію нероб?
Михайло 29.10.2022, 20:02
Документи подані в червні 2022р. На сьогодні ніякої реакції вже знову пишуть про неіснуючий борг бо газ ми не використовували а жили в селі. Явні негідники .....
Володимир 29.10.2022, 18:55
Нащо розділили споживання і доставку газу? Вже ж у фірташа забрали, слава Богу. Тапер пора зрозуміти, що неправильно приватизувати стратегічні галузі промисловості, так робити н е м о ж н а! Тапер крім того, що така методика недоцільна, тим більше під час війни - треба віддати і доставку і газ в руки держави, менше буде зловживань і менше проблем з споживачами
Ольга 29.10.2022, 17:10
Показники в Рівнегаз передаємо вчасно, з фото! Контролер два рази приходив, показники знімав, і все рівно толку немає! Рівнегаз каже, що вони все вчасно передають Нафтогазу. Нафтогаз всерівно подає неправильні показики в квитанціях. Так жаліються всі люди! То це може Нафтогаз "недопрацьовує"? Чи яка компанія? Нехай між собою вирішать! І після подачі, показники мають бути правильні в квитанціях, клієнти не повинні страдати.
Сергій 29.10.2022, 11:49
Ті облгази заточені на грабіжництво українських громадян. Їм головне гроші отримати, а там хоч трава не рости
Споживач 29.10.2022, 11:13
Як вже надоїло слухати тупі пояснення Нафтогазу. З Облгазами не можуть знайти спільну, з споживачами газу також порозуміння відсутнє. А все дуже просто: потрібно направити людям платіжку з вказаними показниками газу (так як було раніше) тоді споживачі будуть розраховуватись за спожитий газ. Для чого взагалі такий великий штат працівників нафтогазу якщо не модуть навести порядок? Українцям дуже дорого обходиться утримання цих горе-працівників. Пора ліквідувати нафтогаз, або суттєво зменшити чисельність працівників. T
Валентина ngsHFK 29.10.2022, 09:43
Ось пишуть ,що треба вчасно передавати покази лічильника.А якщо лічильник стоїть на домі під замком общий для всього дому,хто повинен подавати показання?І як там розділяють дані,якщо немає лічильника,не встигли установити?Ці питання тривожать багатьох,але відповіді ми не знаємо.Платимо вчасно і дуже багато,але ми зараз там не живемо уже півроку.Може хтось нам відповість?