Субсидія 2022-2023: стало відомо, скільки орієнтовно платитимуть на місяць

Економіка  9 листопада 2022 року, 10:01 14125

Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України оприлюднив інформацію стосовно розміру субсидії, яку можуть отримати потребуючі громадяни.

Вони наводять слова прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, який запевнив у наявності коштів як на цей рік, так і на 2023-й.

Зараз субсидії від держави отримують майже 2,5 млн домогосподарств. Очікується, що ця кількість зросте в наступні місяці, адже люди продовжують звертатися по відповідну допомогу.

Читайте також:  Деяким українцям вирішили доплачувати надбавку до зарплати: кому саме

"Середній розмір субсидії прогнозовано складе близько 1800 грн на місяць. У бюджеті як на цей, так і на наступний рік достатньо коштів, аби підтримати найбільш вразливі верстви населення та надати необхідний обсяг допомоги у вигляді субсидій", – підкреслив Денис Шмигаль.

Зазначимо, що громадяни, які не можуть самотужки сплачувати житлово-комунальні послуги, і ще не встигли звернутися за призначенням житлової субсидії, можуть це зробити будь-коли, в тому числі протягом опалювального сезону.

Раніше повідомлялось, що з 1 грудня 2022 року подавати документи на отримання субсидії потрібно буде до Пенсійного фонду України.

Також цікавою буде інформація, як оформити субсидію через Дію.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0