Ціна на лютий 2023 року: скільки тепер потрібно платити за газ

Економіка  6 лютого 2023 року, 05:37 35671

Оприлюднено ціни на газ на лютий 2023 року. Свої пропозиції показали 9 компанії. Вартість коливається від 7,70 гривень за кубометр до 9,99 гривень. Звертаємо увагу, що споживачі окремо оплачують за доставку (розподіл) блакитного палива.

Якщо порівнювати з попереднім місяцем, тобто січнем, то тарифи змін не зазнали.

Наразі 5 компаній встановили тариф, що є нижчим ніж 8 гривень. Ще чотири ГК поставили ціну від 8,20 до 9,99 гривень за 1 м куб.

Читайте також:  В Україні розглядають можливість підвищити тарифи після закінчення опалювального періоду

Важливо наголосити, що абсолютна більшість українців є клієнтами газопостачальної компанії "Нафтогаз України". Видання "Газ Правда" наводить цифру в 98% споживачів, які зараз сплачують за кубометр блакитного палива 7,96 грн.

На інфографіці нижче можна переглянути тарифи на газ у лютому поточного року від різних компаній.

Тариф на газ у лютому 2023 року

Як довго буде зберігатись така ціна наразі невідомо. Але це точно буде до кінця опалювального сезону. Днями один зі споживачів запитав у соцмережі Фейсбук, яким буде тариф із травня 2023 року. Газопостачальна компанія Нафтогаз України на це відповіла, що поки не мають інформації стосовно вартості блакитного палива після закінчення поточного опалювального періоду. Водночас наголосили, що до 30 квітня тариф "Фіксований" змінюватись не буде, тобто залишиться на рівні 7,96 грн за кубометр.

Раніше повідомлялось, що у двох областях компанія Нафтогаз України запровадила нововведення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0