Подавати заявки можна до жовтня: хто з українців може отримати до 20 000 євро

Економіка  15 березня 2023 року, 11:39 11715

В Україні триває черговий етап грантової програми від Міжнародної організації з міграції, завдяки якому частина українців може отримати чималі гранти. Йдеться про суми від 4 500 євро до 20 000 євро.

Отримати гранти можуть 100 малих та 270 мікропідприємств у десяти областях. Це Львівська, Закарпатська, Тернопільська, Івано-Франківська, Київська, Сумська, Чернігівська, Полтавська, Дніпропетровська, Харківська області, а також столиці України – місто Київ.

Подати заявку на гранти через онлайн-форму можуть підприємства, які здійснюють свою діяльність в цих десяти областях або ж релоковані в ці регіони. Однак вони повинні бути зареєстровані не менше ніж за 1 рік до дати подання заявки.

Читайте також:  Залишилось 10 днів: українці до 20 березня можуть подати заявку на отримання 6600 гривень допомоги

Заявки українцям можна подавати до жовтня 2023 року. Грантові заявки розглядатимуть на постійній основі впродовж року.

В Міжнародній організації з міграції зазначили, що пріоритет надаватимуть постраждалим від війни, зруйнованим, пошкодженим, а також переміщеним підприємствам.

Водночас в Закарпатській ОДА додали, що протягом 2022 року і вже в січні 2023 року погодили 46 заявок від закарпатських підприємців у межах цієї грантової програми.

Нагадаємо, озвучено важливе повідомлення для українців.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0