Тільки не забудьте: Нафтогаз опублікував важливе попередження

Економіка  3 квітня 2023 року, 07:08 13539

Газопостачальна компанія Нафтогаз України оприлюднила нагадування для клієнтів, щоб вони не забули передати показники лічильника. На календарі вже квітень, отже потрібно показати об’єм спожитого блакитного палива за попередній місяць.

Показники лічильника потрібно передавати оператору газорозподільної мережі. Їх ще облгазами називають. Встигнути це потрібно, як і кожного місяця, до 5 числа.

Читайте також:  Звертаємо вашу увагу: Нафтогаз зробив важливу заяву через запроваджене нововведення

Але що буде, якщо не встигнути це зробити? Щоб у майбутньому не було проблем, варто все ж слідувати графіку і робити передачу показань вчасно. Інакше може виникнути неприємна ситуація – завищені суми в платіжках. З таким і подібними питаннями споживачі регулярно звертаються до компанії Нафтогаз за роз’ясненням. Мовляв, їм "дописали" зайві кубометри й, відповідно, сума до сплати їх дивує.

Часом квитанції є некоректними й викликають шок у людей. Зазвичай це через те, що нарахування відбулось не по факту спожитого блакитного палива, а на основі "планового місячного об’єму споживання". Відповідно газопостачальна компанія Нафтогаз України його взяла до відома, бо споживач не надав показники до 5 числа (або надав із помилкою чи взагалі в іншу компанію).

От щоб не було подібних проблем, не забудьте передати об’єм спожитого газу в березні до 5 квітня.

До речі, ціна газу у квітні від компанії Нафтогаз не змінилась. Вона залишилась на рівні 7,96 грн за кубометр.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0