Якою буде ціна на газ для населення з 1 травня: до якого тарифу готуватись

Економіка  18 квітня 2023 року, 09:20 87686

Поточний тариф на газ чинний до кінця квітня 2023 року. Якою буде ціна на блакитне паливо з 1 травня? На це питання спробуємо дати відповідь далі.

Найперше слід нагадати, що в цьому місяці завершується дія довгострокових контрактів на постачання газу побутовим споживачам. Тобто, річна пропозиція чинна до 30 квітня включно.

Читайте також:  Надішлють вже цього тижня: Нафтогаз звернувся із заявою до споживачів

Абсолютна більшість українців зараз отримують блакитне паливо від газопостачальної компанії Нафтогаз України за ціною 7,96 грн за кубометр. До цієї ціни варто додати тариф на розподіл (транспортування) – ось і вийде кінцева вартість.

Видання "Газ Правда" зазначає, що в Україні діє воєнний стан, а разом з ним і мораторій на зростання деяких тарифів. Тариф на газ входить в цю когорту. Тому після 1 травня вартість газу для населення не повинна змінитись.

Відзначимо, що на офіційному сайті компанії Нафтогаз станом на ранок 18 квітня жодного повідомлення про зміни вартості блакитного палива немає.

Так само поки немає повідомлень про зміни тарифів з 1 травня й на сайтах інших газопостачальних компаній.

Нагадаємо, в Україні розглядають варіант зміни тарифів на електропостачання. За деякими даними, ціна може різко зрости аж до 5,5 грн за кВт-год.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 2
Tina 21.04.2023, 01:54
Коментар очікує модерацію
Romi 18.04.2023, 15:55
А кому ми платимо за газ? Москалям?