Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 327 000+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 17 800+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 14 400+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 12 900+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 2000+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

20 тисяч дадуть і за лютий, і за березень: після 2 квітня доплата почне надходити

Доплати працівникам 20 тисяч за лютий і березень
Фото: Depositphotos

Уряд ухвалив кілька рішень, які стосуються організації роботи громадян. Серед них було питання про доплати у сумі 20 тисяч гривень на місяць для окремих працівників.

Держава надасть підтримку працівникам, які кожного дня здійснюють роботи з відновлення критичної інфраструктури після ворожих атак. Уряд виділив гроші у сумі понад 280 мільйонів гривень для нарахування доплат за два місяці.

ВІДЕО ДНЯ

Доплата 20 тисяч гривень прийде наразі за лютий, а згодом нарахування буде і за березень. Гроші поступлять на картку понад 14 тисячам працівників. У списку значаться енергетики, газовики, працівники залізниці та комунальних підприємств. Це ті люди, які безпосередньо входять до ремонтно-відновлювальних бригад.

Реклама

Прем’єр-міністр України Юлія Свириденко у Telegram-каналі зазначила, що виплата прийде безпосередньо на картки працівників від тих підприємств, де вони працюють. Цю заяву глава Уряду зробила 1 квітня, відповідно, доплата за лютий почне поступати після 2 квітня, але точної дати для кожного не вказано.

Що відомо про доплату 20 тисяч

Ті працівники, які забезпечують для населення електроенергію, газ, тепло та ремонтують залізницю, отримають додаткові кошти за три місяці 2026 року. За січень гроші вже нарахували на картки. Наразі виплату очікують за лютий.

На порталі «Дія» опубліковане пояснення, що 20000 гривень отримають навіть ті працівники, яких залучали до ремонтних робіт всього на кілька днів. Сам механізм нарахування коштів реалізований через подання заяв, які слід зробити у проміжку від 6 до 15 числа. Заява подається за попередній місяць.

Самому працівникові збирати підтвердження про роботи не потрібно. Якщо заяву на доплати подає філія чи підприємство, то ремонтник згодом отримає у застосунку «Дія» спеціальне повідомлення. Це свідчитиме про те, що людину внесли у список для нарахування коштів. Перерахунок грошей відбуватиметься через Ощадбанк.

Нагадаємо, у квітні українці отримають на картки нову допомогу в розмірі 1500 гривень. Інтернет-видання PMG.ua зібрало всі дані, кому її нарахують, а хто залишиться без додаткової виплати.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно