Економіка   • 10 вересня 2018 року, 11:371008

"Укрпошта" суттєво підвищила тарифи на доставку листів

Компанія Укрпошта відповідно до рішення Національної комісії, що здійснює держрегулювання в сфері зв’язку та інформатизації (НКРЗІ), підвищив тарифи на доставку листів на 40% з 10 вересня. Про це йдеться в рішенні НКРЗІ, опублікованому у газеті Урядовий кур’єр.

З 10 вересня підвищуються тарифи на пересилання письмової кореспонденції на 40%, зокрема за доставку непріоритетних листів вагою до 50 г – на 2 грн. Підвищено також вартість доставки посилок без оголошеної цінності (масою до 10 кг) – на 3 грн (з ПДВ), або на 30%, в межах області, на 20% – в межах України.

Читайте також:  В Ужгороді "Укрпошта" почала брати комісію за оплату комунальних послуг

Наступне підвищення тарифів відбудеться з 1 січня 2019 року. Другий етап підвищення цін на поштові послуги передбачає підвищення тарифів на ці ж послуги на 14,3% для листів і на посилки без оголошеної цінності (масою до 10 кг) – на 15,3% всередині області, на 11,1% – по Україні відповідно.

Тарифи на пересилання міжнародної кореспонденції та міжнародних посилок, а також тарифи на додаткові послуги при пересиланні відправлень в рамках послуги Укрпошта Стандарт не змінюються.

Як раніше писало інтернет-видання "PMG.ua", у Тячеві закрили єдине відділення "Укрпошти", бо працювати нема кому.

Джерело: Новое время
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів