Економіка   • 14 грудня 2018 року, 09:21518 ВІДЕО

Ужгородська міськрада затвердила бюджет на 2019 рік

Ужгородська міськрада 13 грудня затвердила бюджет на 2019 рік

В Ужгороді нині депутати міської ради приймали бюджет міста на наступний рік. На засіданні також депутати розглядали питання реорганізації міських медичних закладів. Самі медики прийшли та блокували трибуну з вимогою перевезти їх установи у некомерційне комунальне підприємство.

Медики Ужгородської дитячої клініки та пологового будинку просили міську владу прийняти рішення про реорганізацію закладів. Головний лікар Ужгородської міської клінічної лікарні Віра Качанова пояснює: медичні заклади були під загрозою ліквідації.

Читайте також:  Мінфін відкрив доступ до бази місцевих бюджетів: закарпатські в переліку

Реорганізація означає перетворення медустанов у некомерційне комунальне підприємство. Люди і далі зможуть отримувати послуги медиків та підписувати з ними угоди. Процес реорганізації почнуть найближчим часом. Триватиме він близько 2-х місяців. Нікого із працівників звільняти не будуть.

Міські депутати встигли також прийняти бюджет на наступний рік. Як відомо, в міській казні очікується майже 1,5 млрд. гривень. Кошти влада Ужгорода планує направити на освітню та медичну галузі, соцзахист населення та благоустрій міста. Докладніше – у сюжеті "М-студіо".

Нагадаємо, у Мукачеві вже також прийняли бюджет на 2019 рік.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів