Понад 10 тисяч гривень: як заробляють водії автобусів у Мукачеві

Економіка  28 січня 2019 року, 14:17 1609

Послугами комунального пасажирського транспорту комунального підприємства «Мукачівпастранс»  щоденно користуються близько 10-ти тис. мешканців та гостей Мукачева, із яких близько 40% мають право на пільговий проїзд. Підприємство здійснює перевезення за маршрутами: №2 «Вул. Митрополита Володимира – вул. Свято-Михайлівська», №3 «Вул. Франка Івана – вул. Тімірязєва Климента»

Минулоріч вдалось впровадити ще один спосіб розрахунку в громадському транспорті – картка багаторазового використання. Як запевняють у Мукачівській міськраді, мережа реалізації електронних квитків добре розвинена, на даний час діє 38 точок продажу, які наближені до зупинок громадського транспорту.

Читайте також:  "Валідатори не роблять" – із новим громадським транспортом Мукачева нова біда

За 2018 рік автобусами підприємства було перевезено 3 млн. 379 тис. пасажирів, в тому числі 1 млн. 339 тис. – пільгових категорій. Валовий дохід підприємства за цей період становив 15млн 692 тис. грн. 

Наразі на підприємстві працює 51 працівник, з яких 34 водія та 4 контролери. У Мукачівській міській раді переконують, що середня заробітна плата водія на підприємстві становить 10 800 грн. Комунальне підприємство сплатило до бюджету податок з доходів фізичних осіб в розмірі 1 млн.  152 тис. грн., ЄСВ – 1 млн. 339 тис. грн. та військового збору – 96 тис.

Нагадаємо, у нових автобусах Мукачева зафіксували готівкову оплату.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0