Розмитнення автомобілів не подешевшає: офіційна відповідь Мінфіну

Економіка  6 листопада 2020 року, 13:01 2578

Доступне розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації може стати неможливим.

Свою позицію щодо цього питання на офіційному сайті озвучило Міністерство фінансів України.

Зазначається, що лібералізація податків при розмитнені авто є недоцільною, оскількі країні потрібні кошти аби розрахуватись з державним боргом.

Loading...

Читайте також:  Ані розмитнити, ані вивезти: власники "євроблях" опинилися в пастці

"На 2020-2021 роки припадають пікові виплати за державним боргом. Додаткове нарощування запозичень для фінансування втрачених доходів через зниження ставок податків на легкові автомобілі, яким скористається незначна частка населення, є соціально несправедливим.

Це також неможливо з огляду на те, що дефіцит бюджету сектору загальнодержавного управління вже суттєво підвищено.

Компенсувати нижчі доходи від акцизу скороченням видатків також не є можливим з огляду на необхідність вчасного фінансування інших поточних видатків, які передусім стосуються соціальних виплат. Також необхідно фінансувати вчасно і в повному обсязі видатки і на оборону".

Додамо, що "євробляхери" все ще сподіваються на ухвалення законопроєкту щодо доступного розмитнення, який й досі перебуває на розгляді у Верховній Раді.

Зараз ставки розмитнення складені таким чином, що легалізація вживаного автомобіля у деяких випадках сягає 250-650% від його митної вартості.

Нагадаємо, 5 листопада власники автомобілів на єврономерах перекрили рух на вулиці Грушевського в урядовому кварталі Києва, згодом це переросло у сутички з правоохоронцями. 

Джерело: ТСН
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 1
нема слів 06.11.2020, 14:57
Пізд*ц. Голосували за Зе на свою голову! Розвів нас як лохів! А люди вірили, що зробить обіцяне