Мільярдер із Мукачева поділився секретами ведення бізнесу

Економіка  19 квітня 2021 року, 10:52 Любов Петрушко 28049

Уроджененцю Мукачева Алексу Ровту, – 68. У грудні 2020 року він посідав 1613-те місце в глобальному списку Forbes зі статками $1,3 млрд. У юності він емігрував спочатку до Угорщини, а 1985-го – до США.

У Штатах разом із дядьком і двома племінниками керував рестораном, потім з двоюрідними братами виготовляв ювелірні прикраси, доки його не запросили в компанію IBE Trade, яка виробляла і продавала мінеральні добрива. Ровт, добре знаючи радянську ментальність, налагодив торгівлю з країнами колишнього СРСР.

Читайте також:  Мільярдер із Мукачева: хто такий Алекс Ровт, якого Зеленський нагородив орденом

Справи розвивалися настільки у спішно, що спочатку Ровта винагородили 10% акцій компанії, а до початку 2000-х він викупив частки мажоритарних акціонерів і став одноосібним власником компанії. Були часи, коли IBE Trade займала 12% світового ринку аміаку. В Україні Ровт володів сєверодонецьким «Азотом», який продав Дмитрові Фірташу. Сьогодні основне джерело його статку – нерухомість у Північній Америці, де він володіє кількома десятками будинків, серед них житло в Брукліні і офісний центр на Мангхеттені.

Правила бізнесу мільярдера Алекса Ровта

Бізнес навчив мене правильного життя. Правильне життя – це знати, як розподілити гроші, як створити сім’ю, як виховати дітей. Якщо у вас бізнес паразитичний, він вас ні до чого не стимулює. А якщо ви вибудовуєте правильний бізнес і прагнете до якоїсь мети, то рівночасно вчитеся жити.

Ненаситні люди хочуть більше через те, що вони жадібні. А нормальні люди хочуть будувати. Заробляючи гроші, ви ще й створюєте робочі місця, будівлі, матеріальний продукт.

В Угорщині я працював вантажником, тому що не знав мови. Тільки через рік мене забрали в управління, і за кілька років я виріс до начальника. Це непросто. Кожна людина має прагнути і шукати можливості та ніколи не здаватися.

Перший мільйон я заробив у 34 роки. І перше, що зробив,– розрахувався з усіма кредитами. Друзі мене не розуміли, тому що вся Америка побудована на позиках. Але я був упевнений, що зможу заробити в майбутньому великі гроші. А так я міг працювати хоч таксистом.

Не можна зупинятися на досягнутому. Зупинитися – це почати деградувати. У 40 років (тепер мені 68) я був уже дуже заможною людиною. Мені говорили: «Навіщо тобі працювати, у тебе ж все є». Якось я застудився і пробув удома кілька днів. Я зрозумів, що ще трохи і почну деградувати. Тому я весь час шукав нових можливостей для бізнесу і не зациклювався на чомусь одному.

50% успіху в бізнесі залежить від везіння, 50% – від особистих рис: кмітливості, вміння вести переговори, готовності ризикувати. Але тільки правильно ризикувати.

Якщо з 10 починань одне вистрілить, це вже дуже великий успіх.

Я дуже обережний. Не виймаю шаблі. Вважаю, що коли не розумію чогось, то не треба ризикувати. Я завжди зважував, аби мої виграші були більшими, ніж можливі програші.

Я делегую повноваження, але контролюю. Це не означає, що я не довіряю співробітникам. Це означає, що вони під контролем і намагаються максимально все робити як треба.

Відданість – головна якість працівника. Не мені, а справі.

Немає жодної різниці між принципами бізнесу і життя. Порядність скрізь та сама.

Найважчий момент був наприкінці літа 2005 року. Рейдери хотіли відібрати сєверодонецький «Азот». Я прилетів туди. Літакові не дозволили приземлитися в Сєвєродонецьку, сів у Луганську. На заводі 14000 людей, і вони готові були битися. Я стримував, аби вони не пішли на штурм. Після того, як 22 конгресмени і сенатори зі США заступилися перед президентом Ющенком, завод вдалося відстояти.

Читайте також:  Мільярдер Алекс Ровт розповів про свою любов до Закарпаття

Я не складаю яйця в один кошик. Я був у продажах 20 років. Потім зайнявся будівництвом готелів, купівлею житлових і офісних будівель.

У мене ніколи не було вигорання. З будь-якої важкої ситуації є вихід. Коли є труднощі, слід працювати удвічі більше. У мене готельний бізнес. Ніхто не платить оренду, готелі закриті, але це не означає, що потрібно вмирати. Просто необхідно правильно поставити бізнес у таку пору і не набирати кредитів. Так, готелі не приносять прибутку, але і збиток мінімальний, на охорону.

Є думка, що коли людина багата, то вона обов’язково має бути благодійником. Це не так. Мама говорила: «Не той, хто має, а той, хто хоче». Вона завжди усім допомагала.

Не я вибираю благодійні проєкти, а вони вибирають мене. Я отримую понад сотню проєктів і разом із помічницею Іриною обираю з них ті, які справді допомагають людям: будівництво та ремонт дитячого садка, школи, церкви, синагоги.

Усе в житті залежить від тебе. Як ти його будуватимеш, так і його відчуватимеш і розумітимеш.

Опубліковано в сьомому номері журналу Forbes (січень-лютий 2021)

Джерело: Форбс
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 24
DR MOHAMMED 18.05.2022, 16:56
Ви хочете купити нирку або продати свою нирку? Ти якщо ви шукаєте можливість продати свою нирку за гроші через фінансову нестабільність і ви не знаєте, що робити, зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам хорошу суму грошей у розмірі 400 000 доларів за вашу нирку. Мене звати ДОКТОР МОХАММЕД, я нефролог у ЛІКАРНІ ФРАНЦІСКА. Наша лікарня спеціалізується на хірургії нирок, а також займаємося закупівлею та трансплантацією нирок у живого відповідного донора. Ми знаходимося в Індії, Туреччині, США, Малайзії, Дубаї, якщо ви зацікавлені в продажі або покупці нирок, будь ласка, не соромтеся зв’язатися з нами за ел. поштою, WHATSAPP, VIBER АБО ТЕЛЕГРАМ. Електронна пошта: [email protected] НОМЕР WHATSAPP: +918798328237 НОМЕР VIBER: +918798328237 НОМЕР ТЕЛЕГРАМИ: +918798328237 З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ ГОЛОВНИЙ МЕДИЧНИЙ ДИРЕКТОР DR MOHAMMED
DRMCM 18.05.2022, 08:36
УВАГА 2022!!! Послуги лікарні з трансплантації нирки (MHS) [email protected] WhatsAp +4368860326436. Viber  +4368860326436. Telegram   +4368860326436 Якщо у вас проблеми і вам негайно потрібні гроші, щоб погасити великі борги? Як ви плануєте негайно зібрати гроші на невідкладні потреби? Зачекайте, чому б вам не подумати про продаж нирки за дуже хорошу суму (400 000 доларів США), перша оплачується перед операцією, щоб поставити під сумнів реального донора, я лікар Макмахон  у mcmahon hospital services India, ви також можете зв’язатися нас у всьому світі, наприклад . США, Малайзія, Японія, Китай, Грейс, Туреччина, Нігерія, Австралія, Кувейт, Бразилія, Великобританія, Гана тощо. ПРИМІТКА: - * Донор повинен бути клінічно здоровим. * Донор повинен мати групу крові A +, B + або O +, щоб здати свій орган. * Маса тіла донора не повинна бути менше 35. * Донор не повинен бути залежним від куріння або алкоголю. Ви можете зв'язатися з нами цілодобово, і ми до ваших послуг [email protected] WhatsAp +4368860326436. Лікарня доктора Макмахона
DR MCMAHON 26.01.2022, 09:43
УВАГА 2022!! Послуги лікарні з трансплантації нирки (MHS) [email protected] WhatsAp +4368860326436. Viber +4368860326436. Telegram +4368860326436. Якщо у вас проблеми і вам негайно потрібні гроші, щоб погасити великі борги? Як ви плануєте негайно зібрати гроші на невідкладні потреби? Зачекайте, чому б вам не подумати про продаж нирки за дуже хорошу суму (400 000 доларів США), перша оплачується перед операцією, щоб поставити під сумнів реального донора, я лікар Макмахон в mcmahon hospital services India ви також можете зв'язатися нас у всьому світі, таких як США, Малайзія, Японія, Китай, Грейс, Туреччина, Нігерія, Австралія, Кувейт, Бразилія, Великобританія, Гана тощо. ПРИМІТКА: - * Донор повинен бути клінічно здоровим. * Донор повинен мати групу крові A +, B + або O +, щоб здати свій орган. * Маса тіла донора не повинна бути менше 35. * Донор не повинен бути залежним від куріння або алкоголю. Ви можете зв'язатися з нами цілодобово, і ми до ваших послуг [email protected] WhatsAp +4368860326436. Лікарня доктора Макмахона
DR MAXWELL 07.12.2021, 18:19
Ви хочете купити нирку, органи тіла чи хочете продати свою нирку чи органи тіла? Якщо ви шукаєте можливість продати свою нирку за гроші через фінансову нестабільність, і ви не знаєте, що робити, то зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам хорошу суму грошей у розмірі 500 000 доларів для вашої нирки. Мене звати доктор Максвелл, я невролог у ЛІКАРНІ БІЛЛА РОТА. Наша лікарня спеціалізується на хірургії нирок, а також займаємося закупівлею та трансплантацією нирок у живого відповідного донора. Ми знаходимося в Індії, США, Малайзії, Сінгапурі. Японія. Будь ласка, повідомте нам, якщо ви зацікавлені в продажу або покупці нирок або Organ's, будь ласка, зв’яжіться з нами електронною поштою. Електронна пошта: [email protected] Номер додатка:+33751490980 З найкращими побажаннями ГОЛОВНИЙ МЕДИЧНИЙ ДИРЕКТОР Д-Р МАКСВЕЛ
DR GEORGE 07.12.2021, 08:44
Ви хочете купити нирку або продати свою нирку? Якщо ви шукаєте можливість продати свою нирку за гроші через фінансову нестабільність або нестабільність, і ви не знаєте, що робити, то зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам хорошу суму грошей у розмірі 400 000 доларів за вашу нирку. Мене звати ДОКТОР GEORGE, я лікар-нефролог у МІСЬКІЙ ЛІКАРНІ. Наша лікарня спеціалізується на хірургії нирок, а також займаємося закупівлею та трансплантацією нирок у живого та відповідного донора. Ми знаходимося в Індії, Туреччині, США, Малайзії, Дубаї Якщо ви зацікавлені в продажу або купівлі нирок, будь ласка, зв’яжіться з нами електронною поштою та Whatsapp. Електронна пошта: [email protected] Номер WhatsApp: +14358507085 З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ ГОЛОВНИЙ МЕДИЧНИЙ ДИРЕКТОР DR GEORGE
DR, GEORGE 05.12.2021, 11:55
Ви хочете купити нирку, органи тіла чи хочете продати свою нирку чи органи тіла? Якщо ви шукаєте можливість продати свою нирку за гроші через фінансову нестабільність, і ви не знаєте, що робити, зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам непогану суму в 400 000 доларів за вашу нирку. Мене звати доктор GEORGE, я лікар-невролог у МІСЬКІЙ ЛІКАРНІ. Наша лікарня спеціалізується на хірургії нирок, а також закуповуємо та пересаджуємо нирки від живого донора. Ми знаходимося в Індії, США, Малайзії, Сінгапурі. Японія. Будь ласка, повідомте нам, якщо ви зацікавлені в продажу або покупці нирок або органів, зв’яжіться з нами електронною поштою. Електронна пошта: [email protected] Номер заяви: +14358507085 З найкращими побажаннями ГОЛОВНИЙ МЕДИЧНИЙ ДИРЕКТОР Д-Р GEORGE
DR GEORGE 02.12.2021, 14:45
Ви хочете купити нирку або продати свою нирку? Якщо ви шукаєте можливість продати свою нирку за гроші через фінансовий збій, і ви не знаєте, що робити, то зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам хорошу суму грошей у розмірі 400 000 доларів для вашої нирки. Мене звати ДОКТОР GEORGE, я лікар-нефролог у МІСЬКІЙ ЛІКАРНІ. Наша лікарня спеціалізується на хірургії нирок, а також займаємося закупівлею та трансплантацією нирок у живого та відповідного донора. Ми знаходимося в Індії, Туреччині, США, Малайзії, Дубаї Якщо ви зацікавлені в продажу або купівлі нирок, будь ласка, зв’яжіться з нами електронною поштою та Whatsapp. Електронна пошта: [email protected] Номер WhatsApp: +14358507085 З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ ГОЛОВНИЙ МЕДИЧНИЙ ДИРЕКТОР DR. GEORGE.
DR GEORGE 02.12.2021, 14:44
Ви хочете купити нирку або продати свою нирку? Якщо ви шукаєте можливість продати свою нирку за гроші через фінансовий збій, і ви не знаєте, що робити, то зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам хорошу суму грошей у розмірі 400 000 доларів для вашої нирки. Мене звати ДОКТОР GEORGE, я лікар-нефролог у МІСЬКІЙ ЛІКАРНІ. Наша лікарня спеціалізується на хірургії нирок, а також займаємося закупівлею та трансплантацією нирок у живого та відповідного донора. Ми знаходимося в Індії, Туреччині, США, Малайзії, Дубаї Якщо ви зацікавлені в продажу або купівлі нирок, будь ласка, зв’яжіться з нами електронною поштою та Whatsapp. Електронна пошта: [email protected] Номер WhatsApp: +14358507085 З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ ГОЛОВНИЙ МЕДИЧНИЙ ДИРЕКТОР DR. GEORGE
DR GEORGE 24.11.2021, 10:41
Ви хочете купити нирку або продати свою нирку? Якщо ви шукаєте можливість продати свою нирку за гроші через фінансовий збій, і ви не знаєте, що робити, то зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам хорошу суму грошей у розмірі 400 000 доларів за вашу нирку. Мене звати ДОКТОР GEORGE, я лікар-нефролог у МІСЬКІЙ ЛІКАРНІ. Наша лікарня спеціалізується на хірургії нирок, а також займаємося закупівлею та трансплантацією нирок у живого та відповідного донора. Ми знаходимося в Індії, Туреччині, США, Малайзії, Дубаї Якщо ви зацікавлені в продажу або покупці нирок, будь ласка, не соромтеся зв’язатися з нами електронною поштою та Whatsapp. Електронна пошта: [email protected] З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ ГОЛОВНИЙ МЕДИЧНИЙ ДИРЕКТОР DR. GEORGE
DR GEORGE 15.11.2021, 13:30
Ви хочете купити нирку чи продати свою нирку? Якщо ви шукаєте можливість продати свою нирку за гроші через фінансовий збій, і ви не знаєте, що робити, то зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам хорошу суму грошей у розмірі 400 000 доларів за вашу нирку. Мене звати ДОКТОР GEORGE, я лікар-нефролог у МІСЬКІЙ ЛІКАРНІ. Наша лікарня спеціалізується на хірургії нирок, а також займаємося закупівлею та трансплантацією нирок у живого та відповідного донора. Ми знаходимося в Індії, Туреччині, США, Малайзії, Дубаї Якщо ви зацікавлені в продажу або покупці нирок, будь ласка, не соромтеся зв’язатися з нами електронною поштою та Whatsapp. Електронна адреса: [email protected] З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ ГОЛОВНИЙ МЕДИЧНИЙ ДИРЕКТОР DR GEORGE
DR GEORGE 15.11.2021, 13:27
Ви хочете купити нирку чи продати свою нирку? Якщо ви шукаєте можливість продати свою нирку за гроші через фінансовий збій, і ви не знаєте, що робити, то зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам хорошу суму грошей у розмірі 400 000 доларів за вашу нирку. Мене звати ДОКТОР GEORGE, я лікар-нефролог у МІСЬКІЙ ЛІКАРНІ. Наша лікарня спеціалізується на хірургії нирок, а також займаємося закупівлею та трансплантацією нирок у живого та відповідного донора. Ми знаходимося в Індії, Туреччині, США, Малайзії, Дубаї Якщо ви зацікавлені в продажу або покупці нирок, будь ласка, не соромтеся зв’язатися з нами електронною поштою та Whatsapp. Електронна адреса: [email protected] З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ ГОЛОВНИЙ МЕДИЧНИЙ ДИРЕКТОР DR GEORGE
DR MAXWELL 06.11.2021, 18:25
Ви хочете купити нирку, органи тіла чи хочете продати свою нирку чи органи тіла? Якщо ви шукаєте можливість продати свою нирку за гроші через фінансову нестабільність, і ви не знаєте, що робити, то зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам хорошу суму грошей у розмірі 500 000 доларів США для вашої нирки. Мене звати доктор Максвелл, я невролог у ЛІКАРНІ БІЛЛА РОТА. Наша лікарня спеціалізується на хірургії нирок, а також займаємося купівлею та трансплантацією нирок у живого відповідного донора. Ми знаходимося в Індії, США, Малайзії, Сінгапурі. Японія. Будь ласка, повідомте нам, якщо ви зацікавлені в продажу або покупці нирок або Organ's, будь ласка, зв’яжіться з нами електронною поштою. Електронна адреса: [email protected] Який номер програми:+33751490980 З найкращими побажаннями ГОЛОВНИЙ МЕДИЧНИЙ ДИРЕКТОР Д-Р МАКСВЕЛ
DR MAXWELL 01.11.2021, 19:18
Ви хочете купити нирку, органи тіла чи хочете продати свою нирку чи органи тіла? Якщо ви шукаєте можливість продати свою нирку за гроші через фінансову нестабільність, і ви не знаєте, що робити, то зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам хорошу суму грошей у розмірі 500 000 доларів США для вашої нирки. Мене звати доктор Максвелл, я невролог у ЛІКАРНІ БІЛЛА РОТА. Наша лікарня спеціалізується на хірургії нирок, а також займаємося купівлею та трансплантацією нирок у живого відповідного донора. Ми знаходимося в Індії, США, Малайзії, Сінгапурі. Японія. Будь ласка, повідомте нам, якщо ви зацікавлені в продажу або покупці нирок або Organ's, будь ласка, зв’яжіться з нами електронною поштою. Електронна пошта: [email protected] Який номер програми:+33751490980 З найкращими побажаннями ГОЛОВНИЙ МЕДИЧНИЙ ДИРЕКТОР Д-Р МАКСВЕЛ
DR MAXWELL 27.10.2021, 15:42
Ви хочете купити нирку, органи тіла чи хочете продати свою нирку чи органи тіла? Якщо ви шукаєте можливість продати свою нирку за гроші через фінансову нестабільність, і ви не знаєте, що робити, то зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам хорошу суму грошей у розмірі 500 000 доларів США для вашої нирки. Мене звати доктор Максвелл, я невролог у ЛІКАРНІ БІЛЛА РОТА. Наша лікарня спеціалізується на хірургії нирок, а також займаємося купівлею та трансплантацією нирок у живого відповідного донора. Ми знаходимося в Індії, США, Малайзії, Сінгапурі. Японія. Будь ласка, повідомте нам, якщо ви зацікавлені в продажу або покупці нирок або Organ's, будь ласка, зв’яжіться з нами електронною поштою. Електронна пошта: [email protected] Який номер програми:+33751490980 З найкращими побажаннями ГОЛОВНИЙ МЕДИЧНИЙ ДИРЕКТОР Д-Р МАКСВЕЛ
DR MAXWELL 22.10.2021, 20:43
Ви хочете купити нирку, органи тіла чи продати свою нирку чи органи тіла? Якщо ви шукаєте можливість продати свою нирку за гроші через фінансовий збій і не знаєте, що робити, то зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам хорошу суму в 500 000 доларів США для вашої нирки. Мене звуть доктор МАКСВЕЛЛ і я невропатолог у БІЛРОТСЬКІЙ ЛІКАРНІ. Наша лікарня спеціалізується на хірургії нирок, і ми також займаємось покупкою та трансплантацією нирок у живого та відповідного донора. Ми знаходимось в Індії, США, Малайзії, Сінгапурі. Японія. Будь ласка, повідомте нас, якщо ви зацікавлені у продажу або купівлі нирок або Органи, будь ласка, не соромтеся звертатися до нас електронною поштою та електронною поштою. Електронна адреса: [email protected] Який номер програми: +33751490980 З найкращими побажаннями ГОЛОВНИЙ МЕДИЧНИЙ ДИРЕКТОР Д -р МАКСВЕЛЛ
DR MAXWELL 08.10.2021, 23:22
Ви хочете купити нирку, органи тіла чи продати свою нирку чи органи тіла? Якщо ви шукаєте можливість продати свою нирку за гроші через фінансовий збій і не знаєте, що робити, то зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам хорошу суму грошей у розмірі 500 000 доларів США для вашої нирки. Мене звуть доктор МАКСВЕЛЛ, я невропатолог у лікарні Білла Рота. Наша лікарня спеціалізується на хірургії нирок, і ми також займаємось закупівлею та трансплантацією нирок за допомогою відповідного донора. Ми знаходимось в Індії, США, Малайзії, Сінгапурі. Японія. Будь ласка, повідомте нас, якщо ви зацікавлені у продажу або купівлі нирок або Органи, будь ласка, не соромтеся звертатися до нас електронною поштою та електронною поштою. Електронна адреса: [email protected] Який номер програми: +33751490980 З найкращими побажаннями ГОЛОВНИЙ МЕДИЧНИЙ ДИРЕКТОР Д -р МАКСВЕЛЛ
DR MAXWELL 08.10.2021, 23:20
Ви хочете купити нирку, органи тіла чи продати свою нирку чи органи тіла? Якщо ви шукаєте можливість продати свою нирку за гроші через фінансовий збій і не знаєте, що робити, то зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам хорошу суму грошей у розмірі 500 000 доларів США для вашої нирки. Мене звуть доктор МАКСВЕЛЛ, я невропатолог у лікарні Білла Рота. Наша лікарня спеціалізується на хірургії нирок, і ми також займаємось закупівлею та трансплантацією нирок за допомогою відповідного донора. Ми знаходимось в Індії, США, Малайзії, Сінгапурі. Японія. Будь ласка, повідомте нас, якщо ви зацікавлені у продажу або купівлі нирок або Органи, будь ласка, не соромтеся звертатися до нас електронною поштою та електронною поштою. Електронна адреса: [email protected] Який номер програми: +33751490980 З найкращими побажаннями ГОЛОВНИЙ МЕДИЧНИЙ ДИРЕКТОР Д -р МАКСВЕЛЛ
DR MAXWELL 25.09.2021, 00:15
Ви хочете купити нирку, органи тіла чи продати свою нирку чи органи тіла? Якщо ви шукаєте можливість продати свою нирку за гроші через фінансовий збій і не знаєте, що робити, то зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам хорошу суму грошей у розмірі 500 000 доларів США для вашої нирки. Мене звуть доктор МАКСВЕЛЛ, я невропатолог у лікарні Білла Рота. Наша лікарня спеціалізується на хірургії нирок, і ми також займаємось закупівлею та трансплантацією нирок за допомогою відповідного донора. Ми знаходимось в Індії, США, Малайзії, Сінгапурі. Японія. Будь ласка, повідомте нас, якщо ви зацікавлені у продажу або купівлі нирок або Органи, будь ласка, не соромтеся звертатися до нас електронною поштою та електронною поштою. Електронна адреса: [email protected] Який номер програми: +33751490980 З найкращими побажаннями ГОЛОВНИЙ МЕДИЧНИЙ ДИРЕКТОР Д -р МАКСВЕЛЛ
DR MAXWELL 18.09.2021, 01:26
Ви хочете купити нирку, органи тіла чи продати свою нирку чи органи тіла? Якщо ви шукаєте можливість продати свою нирку за гроші через фінансовий збій і не знаєте, що робити, то зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам хорошу суму грошей у розмірі 500 000 доларів США для вашої нирки. Мене звуть доктор МАКСВЕЛЛ, я невропатолог у лікарні Білла Рота. Наша лікарня спеціалізується на хірургії нирок, і ми також займаємось закупівлею та трансплантацією нирок за допомогою відповідного донора. Ми знаходимось в Індії, США, Малайзії, Сінгапурі. Японія. Будь ласка, повідомте нас, якщо ви зацікавлені у продажу або купівлі нирок або Органи, будь ласка, не соромтеся звертатися до нас електронною поштою та електронною поштою. Електронна адреса: [email protected] Який номер програми: +33751490980 З найкращими побажаннями ГОЛОВНИЙ МЕДИЧНИЙ ДИРЕКТОР Д -р МАКСВЕЛЛ
ааааа 13.05.2021, 12:45
Реклама на сайті
Victoria 07.05.2021, 16:55
Привіт! Я продав свою Нирку доктору Майклу зі Сполучених Штатів. Він заплатив розумну суму грошей. Зв’яжіться з ним, якщо хочете продати свою Нирку. Вартість нирок - 450 000,00 доларів США номер WhatsApp: +12135662341
carlos john 24.04.2021, 11:37
ТЕРМІНОВА ПРОПОЗИЦІЯ ПОЗИЦІЇ З НИЗКОЮ ПРОЦІПОВОЮ СТАНКОЮ 3% ЗАЯВИТИ ЗАРАЗ. Придбання комерційної позики та всіх інших пов’язаних позик ХРИСТОВІ КРЕДИТНІ ФОНДИ забезпечили вас покриттям, для вас ми маємо спеціальну пропозицію, ми пропонуємо вам платформу, де ви можете скористатися позикою під процентну ставку 3% на цікавий період від 1 до 35 років, ми надійні, гідні довіри та законні. Ми пропонуємо позику від мінімум 5000 доларів до максимум $ 80 000 000: 00. Зацікавлені клієнти повинні люб'язно надіслати нам повідомлення через портал компанії для заповнення форми заявки через WhatsApp: +256756543536 або електронною поштою: [email protected]
cva 24.04.2021, 11:36
ТЕРМІНОВА ПРОПОЗИЦІЯ ПОЗИЦІЇ З НИЗКОЮ ПРОЦІПОВОЮ СТАНКОЮ 3% ЗАЯВИТИ ЗАРАЗ. Придбання комерційної позики та всіх інших пов’язаних позик ХРИСТОВІ КРЕДИТНІ ФОНДИ забезпечили вас покриттям, для вас ми маємо спеціальну пропозицію, ми пропонуємо вам платформу, де ви можете скористатися позикою під процентну ставку 3% на цікавий період від 1 до 35 років, ми надійні, гідні довіри та законні. Ми пропонуємо позику від мінімум 5000 доларів до максимум $ 80 000 000: 00. Зацікавлені клієнти повинні люб'язно надіслати нам повідомлення через портал компанії для заповнення форми заявки через WhatsApp: +256756543536 або електронною поштою: [email protected]