Мільярдер із Мукачева: хто такий Алекс Ровт, якого Зеленський нагородив орденом

Життя  29 серпня 2019 року, 08:43 14592

Як уже інформувало інтернет-видання "PMG.ua", Володимир Зеленський за вагомий особистий внесок у зміцнення міжнародного авторитету України, розвиток міждержавного співробітництва, плідну громадську діяльність нагородив Генерального консула України у місті Сегед (Угорщина) Алекса Ровта високою нагородою – Орденом князя Ярослава Мудрого ІV ступеня.

Хто такий Алекс Ровт?

Алекс Ровт – українець, який емігрував в Угорщину, де працював різноробочим у малому магазині. Вже за 25 років він, як американський громадянин і президент корпорації IBE Trade Corporation, за версією журналу «Forbes» увійшов до списку 400 найбагатших людей США.

Народився він 23 липня 1952 року в Мукачеві. У 1974-му закінчив Львівський торгово-економічний інститут за спеціальністю «товарознавство».

Читайте також:  Президент Зеленський нагородив мільярдера із Закарпаття

Після закінчення навчання Алекс Ровт перебрався в Угорщину, де працював простим вантажником, продавцем, завідуючим продовольчим магазином, а згодом начальником районного управління оптово-роздрібної торгівлі.

У 1985 році переїхав у США, де почав активно розвивати свій бізнес. З 1988 року – менеджер, співзасновник і президент IBE Trade Corporation.

У 2008 році американський журнал Forbes включив Ровта до списку 400 найбагатших людей планети, оцінивши його капітал у $ 1,57 млрд.

У 2016 році уродженець Мукачева посів 1367 сходинку в списку "The World’s Billionaires 2016". Його статок оцінено в 1,31 млрд. доларів США.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0