Зеленський підписав закони про пільгове розмитнення "євроблях"

Економіка  13 травня 2021 року, 07:45 4334

Президент Володимир Зеленський поставив підпис на законах про тимчасове пільгове розмитнення ввезених в Україну автомобілів на єврономерах ("євроблях"), прийнятому Верховною Радою в середині квітня 2021 року.

Про це 12 травня повідомляє пресслужба офісу президента.

Читайте також:  В Україну почали масово ввозити корейські авто замість євроблях

Підписані президентом закони "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо справляння податків і зборів, інших обов’язкових платежів, об’єктом оподаткування якими є транспортні засоби" № 1402-ІХ № та "Про внесення змін до Митного кодексу України щодо тимчасового спрощення митного оформлення транспортних засобів, ввезених на митну територію України" 1403-ІХ спрямовані на тимчасове спрощення механізму розмитнення ввезених з Європи автомобілів.

Так, всі вживані автомобілі, які були ввезені в Україну до 31 грудня 2020 року включно, оподатковуються за пільговою ставкою податку на додану вартість та акцизного податку. При цьому сума акцизного податку вираховується залежно від віку автомобіля, обсягу і типу двигуна, вартість автомобіля на неї впливати не буде. Базова ставка становитиме 0-150 Євро, загальна вартість розмитнення не перевищить тисячі євро. При цьому такі автомобілі тимчасово звільнять від оподаткування ввізним митом.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1